Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy są słuchawki obsługujące profil A2DP Bluetooth na WYMIENIALNE baterie?

sisteczko 04 Maj 2015 16:37 360 0
  • #1 04 Maj 2015 16:37
    sisteczko
    Poziom 10  

Chcę kupić słuchawki o przyzwoitym brzmieniu (jednak nie jestem audiofilem), które łączyłyby się przez bluetooth z laptopem i które mógłbym zabierać do pracy i których mógłbym używać przez wiele lat. Odpadają modele z wbudowanymi akumulatorami, których po roku bez lutownicy nie wymienię.

Liczę się z wydatkiem rzędu 500zł lub więcej.

W domu używam http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-chimaera które działają na 2xAAA i mają świetne brzmienie. Niestety są olbrzymie i wymagają stacji dokującej.

Jeśli rzeczywiście nie ma takich (szukam już od jakiegoś czasu przez Allegro, eBay i Google) to jestem gotowy na słuchawki wymagające wprawy w lutowaniu, pod warunkiem, że wbudowane do nich baterie są w miarę standardowe i mogę spodziewać się ich dostępności na rynku przez kilka-kilkanaście lat. I pod drugim warunkiem, że będę w stanie rozkręcić je - wiele produktów jest sprzedawanych w obudowach klejonych (czytaj: jedno-dwu razowych).

Na codzień nie jestem elektronikiem, ale programistą, który po prostu chciałby kupić sprzęt audio, który by mu posłużył na długie lata.

0 0
  • Arrow Multisolution Day