Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE40ES5500 - typ panela

05 Maj 2015 10:03 1911 7
  • Poziom 12  
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie panela CY-LE400BGSV1J (spalona listwa LED);
    w którym z poniższych modeli TV może być zastosowane podobne podświetlenie boczne LED:
    - UE40D5000
    - UE40D5700
    - UE40D6500
    - UE40D6510.
  • Poziom 16  
    Podobne podświetlenie jest w każdym z w/w paneli,ale żadne nie jest kompatybilne z tym co potrzebujesz
  • Poziom 12  
    Nie chodzi mi o to ,że musi być takie samo ,byle było na dwóch listwach ledowych , bocznych krawędziowych,a dokładnie --2012SVS40 7032NNB LEFT 56.
  • Poziom 40  
    Czy to dobre określenie (listwy boczne krawędziowe podświetlenie) jak chyba ta matryca ma tylne podświetlenie LED a nie krawędziowe. Na takiej jednej listwie jest 6 diod w oprawkach rozpraszających. Chyba takie listwy widziałem na Wolumenie w W-wie oraz w ofertach na Google ze zdjęciem.
  • Poziom 12  
    Określenie jest na pewno dobre .Wystarczy wpisać typ listwy i od razu wiadomo ,o co chodzi.Dodam ,że diód jest 56.
  • Poziom 43  
    manzanilo napisał:
    a dokładnie --2012SVS40 7032NNB LEFT 56

Nie, niedokładnie!

Jaki byś miał w poważaniu zasady pisowni, to by może było dokładnie. A tak ... każdy widzi:
    manzanilo napisał:
    Określenie jest na pewno dobre .Wystarczy wpisać typ listwy i od razu wiadomo ,o co chodzi.Dodam ,że diód jest 56.
    manzanilo napisał:
    Nie chodzi mi o to ,że musi być takie samo ,byle było na dwóch listwach ledowych , bocznych krawędziowych,a dokładnie --2012SVS40 7032NNB LEFT 56.

Tak cię w szkole uczyli?
  • Poziom 12  
    Szkól, mam być może więcej niż Ty mirex.
    Jeżeli nie wnosisz nic nowego do teamatu ,to po prostu nie pisz.Twoje złośliwości pod adresem innych użytkowników obserwuję od dawna i zadaję sobie pytanie :ileż złego musiało Cię w życiu spotkać , że jesteś taki.... ,a nie inny(normalnie życzliwy).
    Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam.
  • Poziom 40  
    CY-DE 400BGSV pisząc opierałem się o ten typ a po wpisywaniu pierwszej frazy typu listwy to internet pokazywał dokładne zdjęcie jej.