Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar PTL800 - Zawiesza się na programie

klax 05 Maj 2015 10:07 429 2
  • #1 05 Maj 2015 10:07
    klax
    Poziom 10  

Witam,

pojawił mi się problem z pralką jak w tytule. Nadmienię iż nie dzieje się tak zawsze i na tym samym programie - zdarza się jednak coraz częściej (9 na 10 prań).

Po ustawieniu programu i wciśnięciu Start, pralka rusza, kręci się bęben pobiera wodę i po pewnym czasie lub czasami prawie od razu po włączeniu zawiesza się program i np. w kółko próbuje pobrać wodę, kręci bębnem itp.
    Zauważalnym objawem jest to że w momencie gdy chciałaby zakończyć daną czynność to przygasają na chwilkę wszystkie świecące się na zielono diody i znów robi to samo - wpada w pętlę.

Sprawdziłem kostki, wszystko łączy, programator wizualnie również nie wygląda na uszkodzony (nie widać uszkodzeń, spaleń itp.)

Prośba o pomoc w temacie bo żona goni że prać nie może i zaraz ręcznie będzie musiała :)

0 2
  • #3 13 Maj 2015 12:15
    klax
    Poziom 10  

Troszkę przy późno już bo pralka była potrzebna na szybko i kupiłem nową, niemniej stary polar jak ruszy to przyda się na działkę :)

Dzięki za sugestie, zamawiam zestaw naprawczy, przelutuje i dam znać jak zadziała.

1