Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Baranek bool - czym zmyć?

ziooober88 05 Maj 2015 23:40 1506 6
  • #1 05 Maj 2015 23:40
    ziooober88
    Poziom 15  

Witam, zrobiłem sobie konserwację w aucie, barankiem BOOL Baranek bool - czym zmyć?
    Trochę tego specyfiku poleciało mi na aluminiowe felgi i jak to zauważyłem to nie dało się tego już usunąć. Próbowałem wd40, acetonu, nitro, benzyny, wszelkiego rodzaju zmywaczy i rozpuszczalników i nic. Czy jest może jakiś dedykowany zmywacz do tego baranka? Bo nie mam pojęcia czym to usunąć.

0 6
  • #2 06 Maj 2015 00:17
    GarrutoSan
    Poziom 29  

Spróbuj na ciepło. Chyba, że masz malowane felgi.

1
  • #3 06 Maj 2015 20:21
    nioop

Specjalista AGD

Rozpuszczalnik i kupe kupe pracy...
    Miałem ten sam problem.. Tyle, że ja barankiem tej firmy na pędzel..
    Felgi domywałem tydzień czasu rozpuszczalnikiem a siebie ponad dwa tygodnie również rozpuszczalnikiem..
    Dlatego też polecam ten produkt ;)

Próbowałem innych metod, WD40, odtłuszczacze itp i tylko rozpuszczalnikiem mi się udało..

0
  • #5 09 Maj 2015 20:55
    ziooober88
    Poziom 15  

Zakupiłem zmywacz silikonowy firmy bool bo mi tak gość na infolinii doradził ale nie miałem jeszcze czasu żeby to sprawdzić czy się puści. Jak coś to dam znać.

0
  • #6 09 Maj 2015 21:21
    GarrutoSan
    Poziom 29  

Cytat:

czy się puści

To kolega sprawdzi, czy się puści. A jak się puści, to kolega da namiar na ten zmywacz :)

0
  • #7 11 Maj 2015 22:45
    ziooober88
    Poziom 15  

Witam, niestety zmywacz silikonowy nie pomógł. Efekt taki sam jak zawsze, została ostatnia opcja czyli papier ścierny i woda. I w taki sposób felgi zostały wyczyszczone.

0