Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Miele,AEG, Bosch,Samsung? - Co warto wybrać?

buaszki 06 May 2015 10:37 3615 5
 • #1
  buaszki
  Level 7  
  Witam. Za miesiąc będę przeprowadzał się już na "swoje" . Mam możliwość kupienia z gwarancją nowych produktów AGD tylko, że drugiej kategorii. Delikatnie uszkodzone wizualnie w transporcie, ale sprawne.
  Rozważam zakup w dobrej cenie (przynajmniej tak mi się wydaje) pralki Miele W961. Pralka ta nie wygląda szczególnie nowocześnie, ale jak już wspomniałem jest nowa i kosztuje 799zł. Do tego również dochodzą inne marki takie jak AEG coś z serii Lavamat, Bosch lub Samsung z EcoBubble. Moje pytanie brzmi, czy w pierwszej kolejności warto pchać się w Miele, czy może jednak coś z tych produktów?
  Kiedyś gdy pracowałem w markecie RTV/AGD wmawiali nam, że Miele, AEG, Electrolux w tej kolejności to najlepsze marki. Co polecacie?
 • #2
  stan
  Level 23  
  Miele W196 to chyba najlepszy wybór
 • #3
  buaszki
  Level 7  
  Właśnie szukam jakiejkolwiek specyfikacji tej pralki, roku produkcji, ale nie ma kompletnie nic poza jezykiem niemieckim... Czy mógłbyś rozwinąć trochę swoją odpowiedź? Czemu najlepszy?
 • #4
  stan
  Level 23  
  Na pewno W196 ? Znajomy serwisuje i handluje podobnym sprzętem i mówi że Miele to najwyższa półka.
 • #5
  buaszki
  Level 7  
  Przepraszam, W961. Dowiedziałem się przed chwilą z infolinii Miele, że seria 9XX była produkowana w roku 2000. Czyli piętnaście lat temu. Sam nie wiem co o tym myśleć
 • #6
  stan
  Level 23  
  Ciekawe że nowa?. Sam używam pralki aeg z 1995 r. Nowe pralki to plastikowe bębny, niewymienne łożyska rozpadające się po gwarancji itp...