Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GMS 6701 LUXURY - Po wgraniu firmware od BLAUPUNKT obraz do góry nogami

ekimm 06 Maj 2015 12:52 1119 0
  • #1 06 Maj 2015 12:52
    ekimm
    Poziom 2  

Witam.
    Bardzo proszę o pomoc.
    Zakupiłem radio GMS 6701 na portalu aukcyjnym, niestety radio po włączeniu okazało się że ma obraz do góry nogami. Niestety ze sprzedającym nie doszedłem do porozumienie i zostałem z tym problemem.

Do czego doszedłem:
    Model GMS 6701 jest niby bliźniaczym modelem z BLAUPUNKT NY800 i ktoś wgrał aktualizację firmware z BLAUPUNTA do GMS efektem tego jest to że:
    1. Przy starcie jest logo BLAUPUNKTA - nie jest to problemem
    2. Obraz w radiu jest do gry nogami
    3. Dotyk pozostał tak jak powinno być czyli żeby na ekranie nacisnąć coś co jest z w lewym górnym rogu trzeba nacisnąć w prawym dolnym rogu :)

Kontaktowałem się z AUDIOPOL , dostałem taka odpowiedź:

cyt; " Bardzo nam przykro poinformować Pana lecz nie posiadamy oprogramowania wznawiającego w modelu GMS 6701
    pierwotne nastawy, pełna aktualizacja BLAUPUNKT jaką zastosowano tj APP, MPU, MCU, MPEG nie może być zaktualizowana przez SW z GMS 6701"

Moja prośba czy ktoś wie jak programowo przekręcić obraz, jak zmodyfikować firmware Blaupunkta by obraz był odwrócony o 180 stopni. Chyba to jedyna opcja bo oryginalnego firmware nie posiadam.
    Kombinowałem nad odwroóceniem samego LCD ale niestety nie za bardzo to potem wszystko pasuje do siebie.
    tutaj dostępny firmware blaupunkta http://mike.idl.pl/1011103800001_SW_20130809.zip
    Proszę o pomoc

0 0
  Szukaj w 5mln produktów