Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner pod Altus 140 do 350zł

matwas 06 Maj 2015 16:00 648 3
  • #1 06 Maj 2015 16:00
    matwas
    Poziom 1  

Na początek witam wszystkich jako, że to mój pierwszy post na tym forum

Forum przeglądam od dawna i nie powiem ale jest naprawdę sporą skarbnicą wiedzy.

OK. Do rzeczy :)

Wiem że był wałkowany setki razy ale chyba nie było żadnej konkretnej odpowiedzi w tym temacie.

Poszukuje amplitunera z pilotem w cenie do 350zł który "dobrze" zagra z altusami 140 które dostałem w spadku i chce żeby stały sobie w pokoju dziennym i grały radyjkiem.

Chciałbym zaznaczyć, że na posty typu, ze to nie ma sensu etc szkoda waszego czasu. I tak jak napisałem na początku interesuje mnie amplituner stereo a nie wzmacniacz :)

Pozdrawiam i czekam na sensowne odpowiedzi.

0 3
  • #2 14 Maj 2015 18:38
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

matwas napisał:

Poszukuje amplitunera z pilotem w cenie do 350zł
    Nie dziw się że odpowiedzi nie ma, skoro jak sam zaznaczyłeś liczą się dla Ciebie tylko propozycje sprzętu. Za te pieniądze nie kupisz amplitunera stereo z pilotem.

0
  • #3 16 Maj 2015 15:21
    k52
    Poziom 32  

matwas napisał:

Poszukuje amplitunera z pilotem w cenie do 350zł który "dobrze" zagra z altusami 140

Co to znaczy dobrze zagra? Co chcesz osiągnąć, jakie brzmienie ?
    Jeśli sam oczekujesz sensownych odpowiedzi, to zacznij od siebie. Ktoś ma ci wklejać linki, a ty będziesz odpowiadał ten nie, a ten nie taki kolor itd. wejdź na allegro wpisz opcję amplitunery stereo, potem cena od - do i po sprawie.

0
  • #4 19 Maj 2015 15:44
    didotom
    Poziom 16  

matwas napisał:
    Na początek witam wszystkich jako, że to mój pierwszy post na tym forum

Forum przeglądam od dawna i nie powiem ale jest naprawdę sporą skarbnicą wiedzy.

OK. Do rzeczy :)

Wiem że był wałkowany setki razy ale chyba nie było żadnej konkretnej odpowiedzi w tym temacie.

Poszukuje amplitunera z pilotem w cenie do 350zł który "dobrze" zagra z altusami 140 które dostałem w spadku i chce żeby stały sobie w pokoju dziennym i grały radyjkiem.

Chciałbym zaznaczyć, że na posty typu, ze to nie ma sensu etc szkoda waszego czasu. I tak jak napisałem na początku interesuje mnie amplituner stereo a nie wzmacniacz :)

Pozdrawiam i czekam na sensowne odpowiedzi.

Kup sobie pioniera VSX 409 rds tani jest uzywki po ok 200zł ,
    u mnie taki grał z altusami 200

pozdrawiam

0