Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiesta mk4 1998 - Alarm Space Cop

volwerin2010 07 May 2015 18:55 1365 6
Optex
 • #1
  volwerin2010
  Level 9  
  Mam problem z alarmem firmy space Cop. Mianowicie po podłączeniu go,uzbraja się jedynie gdy mam otwarte drzwi od kierowcy lub pasażera albo maskę.Nie wiem tez jak uruchomić czujki w kabinie.nie mam do niego instrukcji,bo był już założony jak kupiłem tą Fieste. A w necie nic nie ma na ten temat.Po za instrukcją a właściwie jej częścią na elektrodzie.Zamieszczam foto takiej samej centralki alarmowej,zapozyczonego z tego forum.
 • Optex
 • #2
  carrier
  Car alarms specialist
  sprawdź czy masz dobrą masę
 • Optex
 • #3
  volwerin2010
  Level 9  
  O tej instrukcji pisałem.Nic mi nie daje.W tej instrukcji pisze,że plus czyli czerwony kabelek powinien iść do akumulatora?Bo co jest troszke ciekawe.Że jak podłącze starszy model alarmu Space Cop ,do którego nie mam pilota.To co prawda wyje,ale uzbraja się przy zamkniętych drzwiach.A nie otwartych jak w tym pierwszym modelu.Czy moge dopasowac pilota do tego starszego modelu?
 • #4
  Javoreczek
  Level 22  
  volwerin2010 wrote:
  O tej instrukcji pisałem.Nic mi nie daje.


  A przeczytałeś ją chociaż? Parametr 15 centralki to wybór czy alarm ma być aktywowany stanem niskim, czy wysokim krańcówek. Może ktoś się bawił i poprzestawiał.
 • #5
  volwerin2010
  Level 9  
  A jak to zrobić?Bo nie kumam tej instrukcji za brardzo.
 • #7
  volwerin2010
  Level 9  
  W ogóle nie mogę wejść w ustawienia centralki,jak radzicie.Alarm w samochodzie uaktywnia się gdy zostaje podana masa?A u mnie gdy zostaje rozłączona masa.Czyli zamknięte drzwi.I co mają te ustawienia do masy?I co jest dziwne że jak maskę mam podniesioną to nic się nie dzieje.Jak uzbroję alarm przy otwartych drzwiach i zamknę maskę to wyje.Czyli to coś krańcówkami od drzwi jest nie tak.Gdy je odłączyłem i podłączyłem przewód pod ten niebieski od maski,to alarm nie chciał się uzbroić.Działa jedynie z otwartymi drzwiami.

  Dodano po 58 [minuty]:

  Zero odpowiedzi.Norma he he.
  Moderated By CameR:


  Zamykam.
  Reg. 3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.