Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Sebring 2,7 rok 2002 - Brak zasilania na grzałki sond.

07 Maj 2015 21:30 438 5
  • Poziom 9  
    Wie ktoś jak te grzałki są zasilane,czy ze sterownika czy przez jakiś moduł,bezpieczniki sprawdzone i dobre.
  • Spec od samochodów
    Z tego roku na pewno z ECM. Sprawdzić można tylko na zimnym silniku.
    Schematy są raczej nieczytelne.
  • Poziom 9  
    Dlaczego na zimnym sprawdzać,czyżby grzałki działały tylko wtedy jak jest zimny i jeszcze mam pytanie czy są one zasilane 12V?Wiem że sygnałowy i masa sondy idą ze sterownika silnika ale czy napewno zasilanie grzałek też idzie z niego.
  • Spec od samochodów
    No wiesz jak masz popsuć daj komuś ,kto to zrobi.
  • Poziom 9  
    W skrócie ci napiszę że był u mnie wymieniany sterownik silnika na drugi ponieważ było zwarcie na wtrysku 2 i uwaliło mi też wtrysk, cały czas lał.Nie bawiłem się w naprawy tylko kupiłem drugi od firmy która naprawia elektronikę,tylko myk jest taki że oni nie są w stanie mi tego powiedzieć [chodzi o grzałki sterowanie] tylko każą jeszcze raz przysłać oba sterowniki .Poszedł bym na to ale auto jest mi codziennie potrzebne do pracy,dlatego próbuję się coś dowiedzieć na forum.Jestem techniczny dam radę tylko muszę wiedzieć czy aby te sterowanie grzałkami jest na pewno z komputera,bo jeżeli tak to będę trochę w......ny bo dałem za ten sterownik ponad tysiaka.