Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawinie Kąta wtrysku po wymianie rozrządu Passat 1,9 AHU

10 Maj 2015 20:40 3759 9
  • Poziom 6  
    Witam Mechanik wymienił mi rozrząd w Passacie b5 1,9 TDI AHU lecz po wymianie samochód ciężko odpala jak odpali to zadymi z rury i zauważyłem że głośniej chodzi jak stary diesel...czy to wina nie ustawionego kąta wtrysku w załączeniu dodaje skan z VAG...drugie pole w poziomie 000 wynosi 247 więc wydaje mi sie że chyba kąt wtrysku tylko z tego co kojarze powinno być około 49...do 51...
    Proszę o pomoc czy to kąt wtrysku czy taka duża wartość to objaw żle ustawionego rozrzadu. Ustawinie Kąta wtrysku po wymianie rozrządu Passat 1,9 AHU
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Tak.Ustaw to i bedzie chodzic.Pewnie zmienil pasek na kreski bezmozg.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 6  
    Jeśli pozwolisz zapytam...czy ustawienie samo kąta wtrysku powinno pomoc czy trzeba będzie rozrząd jeszcze raz ustawiać...pytam ponieważ w silniku AHU rozrząd jest z przodu samochodu i do jego dostępu potrzeba rozebrać cały przód a nie wiem jak to jest z ustawianiem kąta wtrysku czy będzie trzeba buźkę demontować???...
    Drugie pytanie dotyczy ceny...jaki może być koszt ustawienia kąta wtrysku i czy jeśli przez kilka dni będę jeździł na takim czy nie uszkodzę silnika?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Ustawisz bez rozbierania przodu,ja biore za taka operacje 100-150,nic sie nie powinno stac jak pojezdzisz kilka dni
  • Poziom 6  
    Dzięki wielkie za pomoc. Napiszę już po ustawieniu jaki będzie finał...
  • Poziom 34  
    Bedzie dobrze,uwierz.
  • Poziom 6  
    A zapytam czy ta robota długo będzie trwać...jest potrzeba pozostawienia samochodu na wiecej jak jeden dzien?

Dodano po 26 [minuty]:

Czy zna ktoś osobę, która ustawi ten kąt wtrysku w okolicach Łodzi?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Ok.30 minut:-)
  • Poziom 10  
    Kolego, czy możesz podać wartości jakie powinien wskazywać prawidłowo (tzn przy dobrze ustawionym) kąt wtrysku ?