Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Touchpad nie działa. Laptop Toshiba Satellite L50-B-125

11 Maj 2015 18:30 1551 1
  • Poziom 1  
    Od wczoraj mam problem z touchpadem w laptopie. Rano, podczas używania laptopa na ok 30 seksund jakby zawiesiła mi się myszka, ale potem wszstko było w porządku. Wieczorem, po włączeniu i zalogowaniu się do komputera, kursor mi nie działa, gdy jeżdżę po płytce jednym palcem. Gdy jednak oby dwa palce mam na touchpadzie, jednym z nich jeżdżąc, kursor normalnie chodzi. Dodam, że taka sytuacja ma miejsce tylko po wybraniu użytkownika komputera i zalogowaniu się. Gdy pojawia się pulpit, kursor chodzi bezbłędnie przez około 5 sekund (jak przed zalogowaniem), a następnie znów jest ten sam problem. Po podłączeniu zewnętrzenj myszki problem jest taki sam.

    Sprawdziłam sterowniki. Niby wszystkie są aktualne. Touchpad nie był zalany, nie jest to spowodowane uszkodzeniem mechanicznym. Przesyłam zdjęcia w załączniku. Z góry dziękuję za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 30  
    Przeinstaluj cały chipset. Wszystkie sterowniki od początku. Może tak że systemowi się coś pomieszało i będzie trzeba go naprawić. Możliwe że touchpad tak że umiera.