Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Roomster - Sygnalizacja otwarcia drzwi na wyświetlaczu.

12 Maj 2015 07:30 684 7
 • Poziom 18  
  Pojawił się problem ze Skoda Roomster po wymianie licznika. W zasadzie wszystko działa prawidłowo poza sygnalizacją otwarcia drzwi na wyświetlaczu. Przód, klapy pokazuje prawidłowo. Otwarcie tylnych drzwi sygnalizuje jako przednie. Gdzie szukać problemu?
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Kodowanie od wersji VAN masz zapewne. I to z wersji 3 drzwiowej.
 • Poziom 18  
  Nie występowała wersja 3 drzwiowa, vany zresztą też są w 5 drzwiach. Podpowiesz jak to sprawdzić?
 • Pomocny post
  VIP Zasłużony dla elektroda
  Jest wersja 3 drzwiowa, drzwi niby są ale nieużyteczne. Nie da się ich otworzyć. Kratka za siedzeniem kierowcy, tyl w innym wykończeniu. Zobacz kodowanie jakie miałeś. Ewentualnie podgląd w innym aucie. Ratuje Ciebie też serwis. Rozumiem, że sprzętu brak.
 • Poziom 18  
  Wcześniej było dobrze, na delphi pokazywało wszystkie drzwi, teraz faktycznie tylko przód. Wniosek ewidentnie kodowanie. Obecne odczytałem VCDS Lite, w podpowiedziach jest możliwość wkodowania nadwozia 4-drzwiowego, ale zupełnie nic nie jestem w stanie rozszyfrować dotychczasowego kodowania. Trzeba będzie zamówić VASa i jeszcze raz ruszyć temat.
 • Poziom 18  
  Powróciłem do tematu, podpięty Vcds, ale zmiana kodowania nie przynosi rezultatu. Próbowałem wszystkich możliwości w module komfortu i nic.
  Roomster - Sygnalizacja otwarcia drzwi na wyświetlaczu.

  Czy coś źle robię czy gdzieś jeszcze trzeba zmienić kodowanie?
 • Poziom 36  
  Próbujesz kodować moduł oryginalny do tego auta czy coś co robiło za takowy moduł wymieniony bo "ma pasować"? Sprawdź poprawność modułu zastosowanego w tym aucie , może się coś wyjaśni.Do tego sprawa wsadu licznika , czy prawidłowy do Twojego auta ?
 • Poziom 18  
  Moduł oryginalny. Wsad, tu mam problem, bo licznik zmieniony.