Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Mercedes W168 a klasa 160 - Mercedes a klasa w168 1.6 faluje na biegu ja這wym

12 Maj 2015 08:43 4635 3
  • Poziom 7  
    Witam. Posiadam mercedesa a klase w168 z silnikiem benzynowym 1.6 i od niedawana mam problem na biegu ja這wym z faluj帷ymi obrotami ( ale samoch鏚 ca造 czas pracuje nie ga郾ie) oraz czu pod mask jakby jaki plastik si topi lecz nie mog zlokalizowa tego miejsca. Pod陰czy貫m merca pod komputer i ma taki b陰d: P0100001 Czujnik pr璠ko軼i masy powietrza (B2/5) - B陰d sporadyczny. Po usuni璚iu b喚du i odpaleniu auta b陰d natychmiast powraca. Sprawdza貫m przep造w masy powietrza na biegu ja這wym wynosi ok. 12,10 kg/h a pod obci捫eniem nawet 180 kg/h. Wiem 瞠 przep造womierz jest zintegrowany z komputerem i koszt naprawy jest du篡. Jak my郵icie panowie jaka mo瞠 by przyczyna faluj帷ych obrot闚? Dzisiaj spr鏏uje przeczy軼i przep造wke
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Przecie auto samo powiedzia這, co go boli. Do naprawy sterownik wraz z czujnikiem. Tanio nie b璠zie ale lepiej ni orygina. Odradzam zastosowanie tanich podzespo堯w. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 " nie b璠zie Pan zadowolony" :)
  • Poziom 11  
    Mia貫m podobny objaw w A140 Wymiana listk闚 w przep造womierzu i kalibracja spowodowa豉 瞠 problem r瘯 odj掖.
    Komputer nie wskazywa b喚d闚 pochodz帷ych od przep造womierza. Ryzyko si op豉ci這. Silnik dzia豉 - pracuje r闚no.
  • Poziom 7  
    Autko czeka na regeneracje przep造womierza. Dzi瘯i za pomoc pozdrawiam