Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Brother DCP-J125 - Nie drukuje tylko zdjęć

13 Maj 2015 17:50 2679 9
  • Poziom 7  
    Po założeniu papieru do drukarek A4 drukarka go drukuje natomiast po założeniu papieru fotograficznego 10x15 po chwili go wyrzuca oczywiście niezadrukowany.Dziękuję
  • Poziom 39  
    To poinformuj drukarkę na jakim papierze ma drukować.

Instrukcja obsługi: Link, strona 14.
  • Poziom 7  
    Dziękując rozwinę bardziej ten temat a mianowicie parametry które miałem prawidłowe a to dlatego ,że jeszcze w ubiegłym tygodniu wydrukowałem około 40 zdjęć. Przed chwilą próbowałem ponownie po kliknięciu drukarka się odezwała i zaraz wyrzuciła papier. Po kilku próbach dzieje się coś takiego, źe po włączeniu i ponownym włączeniu na ekranie pojawia się" Przyjmuje dane" i zaraz wyrzuca papier na ekranie pokazuje się napis" Włóż prawidłowo papier i naciśnij start" gdy to zrobię zaraz papier wyrzuca.
  • Poziom 12  
    W ustawieniach drukarki/wydruku sprawdź czy masz dobry rozmiar papieru ustawiony.?

"Włóż prawidłowo papier i naciśnij start" -oznacza że włożony został zły rozmiar papieru w drukarce.
  • Poziom 7  
    Dziękując za odzew jeszcze raz powtórzę,w ubiegłym tygodniu wydrukowałem około 40 zdjęć na papierze fotograficznym 10X15 i mam ten format ustawiany od jesieni ubiegłego roku jak również odpowiednie parametry w laptopie włącznie z rodzajem papieru zastosowanego. Sugerowano miało i miało to być prawdopodobnie skuteczne a mianowicie dokonać resetu drukarki kodem serwisowym 91. Dodam jeszcze na koniec,że wczoraj wydrukowałem bez problemu 7 arkuszy A4 .
  • Poziom 12  
    Przed drukowaniem dokładnie sprawdź wszystkie ustawienia papieru. Jak zmienisz podczas drukowania a nie pójdzie to zobacz czy w drukarce nie jest zmieniony rozmiar papieru. Resetowanie drukarki tylko na chwile pomoże ponieważ drukujesz w różnych formatach :-)
  • Poziom 7  
    Mimo,że wiem jaki będzie skutek drukowania ( że zdjęcie mi po chwili wyrzuci i tak było ) zapewniam,że mam tak samo jak drukowałem zdjęcia tydzień temu mam ustawione obecnie tak: pocztówka 1 po to by zdjęcie miało ramkę dalej opcja papier do druku atramentowego jak zawsze no i oczywiście w drukarce stałe parametry czyli jakość, typ papieru oraz format który mam ekranie aktualnie.Przepraszam też za ten błąd" Sugerowano miało" bez ało.
  • Poziom 7  
    Zwracam się z kolejną prośbą o radę. W ubiegłym tygodniu wydrukowałem około 40 zdjęć na papierze fotograficznym 10X15 i mam ten format ustawiany cały jak również odpowiednie parametry takie same parametry na drukarce i oczywiście w laptopie identyczne jak przy drukowaniu z ubiegłego tygodnia. Dodam jeszcze na koniec,że wczoraj wydrukowałem bez problemu 7 arkuszy A4 na papierze do drukarek. A co się dzieje a to, że po chwili gdy kliknę drukuj urządzenie się uruchamia a po chwili wyrzuca papier. Dziękuję
  • Poziom 19  
    Może w pamięci zadań komputera są do wydrukowania "puste strony"? U mnie na Win 8 mogę sprawdzić/usunąć zadania tak: Panel sterowania>Wyświetl urządzenia i drukarki>sprawdź co się drukuje.
  • Poziom 7  
    Ten przypadek miałem już kilkakrotnie i wychodziłem z tego a robiłem coś takiego założyłem papier do drukarek A4 wydrukowałem następnie usunąłem ten papier i włożyłem papier fotograficzny jak zawsze 10X15 no i już było dobrze .Teraz te próby nic nie dały i papier po chwili wyrzuca nawet go nie drukuje.