Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bezawaryjna i wydajna pralka do 1000zł

userned 13 May 2015 18:16 4743 7
    userned
    Level 8  
    Witajcie. Przymierzam się do zakupu pralki do rodzinnego domu. Najbardziej zwracam uwagę na bezawaryjność oraz na czystość ubrań. Po prostu żeby się nie psuła i bardzo dobrze prała największe zabrudzenia.

Co myślicie o modelu Bosch WAB20064PL, którą mam okazję kupić w media expert za 999zł.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    maurycy123
    Conditionally unlocked
    userned wrote:
    Najbardziej zwracam uwagę na bezawaryjność oraz na czystość ubrań. Po prostu żeby się nie psuła i bardzo dobrze prała największe zabrudzenia.

Tak to tylko w Erze (jeżeli pamiętasz tą reklamę to zrozumiesz).
    userned
    Level 8  
    pamiętam, ale wiesz chodzi mi po prostu o dobrą firmę, jak się ma bosch do samsunga albo do innych firm do 1000zl
    agdrtv.info
    Level 14  
    Lepiej poczekaj chwilę i weź Boscha z linii WAE. W MediaExpert będzie model WAE20166PL, i jest on przynajmniej serwisowalny. WAB to niestety jednorazówka.

Albo dorzucić 200zł i kupi się pralkę lepszej klasy.
    azibik
    Level 32  
    Bezawaryjna to taka co ma 5 lat gwarancji fabrycznej. Każda inna ma prawo się zepsuć.
    Przemeek1988
    Level 22  
    Zdecydowanie Bosch z serii WAE: zespół piorący skręcany na śruby, największa niezawodność z pośród wszystkich modeli Bosch, produkowane w Polsce.
    kajec
    Level 14  
    Witam wszystkich, tak samo jak założyciel tego tematu planuje kupic nową pralkę bo po 11 latach indesit wie 107 choc jeszcze pracuje, programator w niej żyje własnym życiem.
    Pod uwagę biorę dwa modele firmy bosch -
    Serie | 6 Avantixx WLT24460PL
    Serie | 6 Avantixx WLT24440PL
    są to nowości w ofercie, ceny w granicach 1600pln, zależy mi na na tym aby nie przekroczyc głębokości 50cm. Powiedzcie czy są to dobre modele lub podpowiedzcie co było by alternatywnie dobrym wyborem.
    marcinb1978
    Level 9  
    Witam

Wczoraj padła moja pralka Indesit WISL105. Miała 10 lat i żadnej naprawy, nic.
    Zadzwoniłem do serwisu i Pan od razu zaznaczył że to cud że tyle chodziła i radzi ją wyrzucić i kupić nową bo naprawa będzie mogła się zbliżyć do ceny nowej pralki. Na start trzeba wymienić moduł sterujący, potem od razu pewnie dojdą inne rzeczy jak łożyska, amortyzator (to prawda bo faktycznie chodzi głośniej niż kiedyś i czasem ją telepie).
    Więc jest decyzja o zakupie nowej pralki a tą może wywiozę na działkę i kiedyś wymienię ten moduł.
    Pytanie dotyczy czy warto kupować droższą pralkę np. za 1500 zł czy lepiej kupić za np. 800-1000 i też liczyć że parę lat wytrzyma.
    Naczytałem się że większość nie ma teraz rozbieralnych bębnów. Kupując pralkę np. jakiegoś Bosch za 1500 zł (z rozbieralnym bębnem) pewnie za parę lat coś się zepsuje i będzie trzeba do niej dołożyć jakieś pieniądze a części serwisowe pewnie nie są tanie. To może kupić tańszą i jak się za parę lat zepsuje to od razu wyrzucić i kupić znów nową ?
    Może ktoś ma do polecenia pralkę która wytrzyma parę dobre lat bez dokładania ?