Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: Automatyczna skrzynia w C klase , nie zmienia biegów .

13 Maj 2015 22:06 1023 4
  • Poziom 9  
    Mam problem ze skrzynią biegów w C-klasie . Nie zmienia biegów . Ma jeden bieg do przodu , tak jakby cały czas była dwójka i wsteczny . Co może być przyczyną takiej pracy skrzyni biegów ?

Dodano po 2 [minuty]:

Czy ktoś może coś doradzić i pomóc w rozwiązaniu problemu ?
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 29  
    W pierwszej kolejności to jaki rocznik i typ skrzyni, bo c-klasy klepią od 23 lat.
  • Spec Automatyczne skrzynie biegów
    Pierwsze, co powinieneś zrobić, to podłączyć skaner pod gniazdo OBD i odczytać, jaki błąd (usterka) powoduje, że skrzynia biegów pracuje w trybie awaryjnym. Masz skrzynię 722.6xx.
  • Poziom 9  
    Jutro będzie ściągnięta miska od skrzyni i będę wiedział jaki stan oleju, i jak wygląda filtr, ponieważ prawdo podobnie bardzo długo nie było nic robione. Jeździ nim człowiek, który tylko wsiada i do przodu.

Dodano po 3 [minuty]:

Tak w ogóle to myślałem że nikt się nie odezwie. Dzięki wielkie za pomoc. Nigdy nie grzebałem w automatach, ale ludzie czasami nie dają żyć, każdy chce jak najtaniej żeby zrobić. Moje zdanie jest takie, że stać Cię na auto to musi stać na naprawę, a czym szybciej usuniesz usterkę tym lapiej dla auta i kieszeni właściciela.

Dodano po 43 [minuty]:

rocznik 2002,typtronik,silnik 2.2 CDI,sam miałem ale mi sie znudził i go sprzedałem