Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zrobię] Profesjonalny montaż pakietów elektronicznych oraz projektowanie PCB

Mr_X 14 Maj 2015 19:29 759 0
  • #1 14 Maj 2015 19:29
    Mr_X
    Poziom 13  

Witam wszystkich użytkowników portalu elektroda.pl
    Elektronik z doświadczeniem poszukuje dodatkowej pracy związanej z montażem elektroniki z powierzonych podzespołów jak również projektowaniem PCB na podstawie schematu ideowego.
    Możliwość nawiązania stałej współpracy przy wykonywanych zleceniach.

-projektowanie płytek PCB na podstawie dostarczonego schematu ideowego w technologii montażu przewlekanego jak również SMD, również mieszany ( w zależności od potrzeb projektowanie bibliotek wykorzystanych elementów w projekcie,możliwość zapisania plików projektowych w formacie GERBER)
    -montaż pakietów elektronicznych w technice SMT oraz przewlekanej.
    -programowanie uC AVR dostarczonym wsadem, dysponuje również programatorem Willem
    -realizacja prostych projektów opartych na Arduino automatyka ( obecnie jestem w fazie nauki) proszę pytać czy jestem w stanie.
    Jestem w stanie podjąć się montażu małoseryjnego oraz prototypów(pojedyńczych sztuk) we współpracy krótko terminowej jak również długoterminowej.
    Dla zainteresowanych współpracą jestem w stanie przesłać paczkę foto z poprzednich zleceń projektowania/montażu w celu potwierdzenia jakości.

Na życzenie faktury Vat.

Masz problem z Arduino? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Arduino. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).