Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię]Scarlet 47 LG kupię na części lub sama płytę główną

modrzewska86 14 May 2015 19:50 1620 5
    modrzewska86
    Level 2  
    Scarlet 47 LG kupię na części lub sama płytę główną tel 500 850 653
    SERVICE-AV
    Level 39  
    Nie ma takiego TV ;)
    Z tyłu obudowy jest tabliczka znamionowa i tam będzie podany istotny tutaj konkretny model TV
    Dobrze będzie podać oznaczenie płyty .
    modrzewska86
    Level 2  
    47LG6000 - taki model.
    Jeżeli coś jeszcze trzeba, to nie ma sprawy, mogę napisać, bo jakieś kody jeszcze są. ;-) Chodzi o ten, co ma tył czerwony.
    mirex
    Level 43  
    modrzewska86 wrote:
    Jeżeli coś jeszcze trzeba to nie ma sprawy mogę napisać bo jakieś kody jeszcze są :wink: chodzi o ten co ma tył czerwony

Odpuść, oddaj do serwisu RTV. Nie narażaj się się na zbędne wydatki, skoro nie masz pojęcia, co jest istotne przy zakupie podzespołów.
    modrzewska86
    Level 2  
    Co odpuść??? Dałam za niego prawie 5000 zł i co ma stać? Jeżeli nie masz tej płyty wiec daruj sobie zbędne komentarze!!!

Dodano po 3 [minuty]:

Ps.jestem kobieta ;-) dlatego szukam takiego Telewizoru lub samej plyty.
    mirex
    Level 43  
    modrzewska86 wrote:
    Co odpuść??? Dałam za niego prawie 5000 zł i co ma stać? Jeżeli nie masz tej płyty wiec daruj sobie zbędne komentarze!!!

Dodano po 3 [minuty]:

Ps.jestem kobieta ;-) dlatego szukam takiego Telewizoru lub samej plyty.

Przecież dlatego napisałem:
    mirex wrote:
    Odpuść, oddaj do serwisu RTV. Nie narażaj się się na zbędne wydatki, skoro nie masz pojęcia, co jest istotne przy zakupie podzespołów.

I co z tego, że dałaś 5000, skoro teraz jest wart, w obecnym stanie, może 200zł? ;)
    Grzecznie proponuję - nie narażaj się na niepotrzebne wydatki, oddaj do naprawienia, to może coś z niego jeszcze będzie.
    No ale amatorzy wiedzą lepiej wszystko. :) Wystarczy przecież kilka śrubek przekręcić. ;)