Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tablet qualcore 1010 - Sieć wi fi się zawiesza

netwojn1 15 May 2015 20:06 1260 2
    netwojn1
    Level 8  
    Witam , mam taki problem iż 2 dni temu zakupiłem tableta, Qualcore 1010 , wszystko swietnie działa lecz jest jeden problem . Bardzo czesto tak jakby przestaje mi działac internet. Jestem podlaczony przez siec wifi , internet z neti 20mb/s . Lecz watpie zeby to byla wina internetu poniewaz na telefonie i na komputerze wszystko dobrze działa, i nie jest to cos takiego ze mnie wywala z tej sieci czy cos w tym stylu , pisze ze jestem polaczony z siecia tylko gdy chce wejsc na jakas strone lub obejrzec jakis film to bedzie buffering caly czas albo strona bedzie sie ladowac bardzo dlugo a na koncu wyskoczy powiadomienie , że przekroczona limit oczekiwania ... Pomaga wylaczenie i wlaczenie wifi na tablecie ale tylko na pare minut . Prosze o jakies pomysly . Probowalem kontaktowac sie z pomoca techniczna overmax ale niestety pracuja od poniedzialku do piatku od 8 do 16 wiec bede w stanie dopiero w poniedzialek do nich zadzwonic , tak wiec licze na wasza pomoc
    elektryk_siedlce
    User under supervision
    Witam.
    Kolego próbowałeś już robić tak zwany HARD RESET?? Dokonuje się go przez równomierne naciśnięcie guzika + i - a następnie włącznika (guzik "Power"). Czy to coś dało??
    Jeśli to co podałeś to firma to myślę,że nie ma co tu się dziwić ponieważ nie jest to jakaś znana marka :)
    Na jakim androidzie to pracuje?? :)