Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zakup całego sprzętu do kuchni.

Lahar 15 May 2015 20:25 1965 12
 • #1
  Lahar
  Level 11  
  Witam, stanąłem przed zakupem wyposażenia do mieszkania w sprzęt AGD, oto moje propozycje - jeżeli macie obiekcje z miłą chęcią chciałbym się o nich dowiedzieć.
  Lodówka – hotpoint – arist EBGH20243F
  Piekarnik do zabudowy – electrolux EOC3430COX
  Płyta do zabudowy – AMICA PI6541STU
  Zmywarka – Hotpoint – Ariet LFF8M121CX
  Pralka – Electrolux EWT1366HDW
 • #2
  agdrtv.info
  Level 14  
  Generalnie jest ok. Można by się spierać, że lepiej inną lodówkę czy zmywarkę, ale w tym przedziale cenowym to nie ma sensu. Generalnie jak się trafi. Zmywarki Hotpointa mają się nawet całkiem dobrze, a chłodnictwo to czasami wielka loteria bez względu na firmę.
 • #3
  Lahar
  Level 11  
  Akurat to jest zestaw, który zaproponował sprzedawca z RTV EURO AGD, jeżeli masz jakąś propozycję lepszą to słucham. Jeżeli chodzi o pieniążki to wolę dołożyć i mieć dobry sprzęt, ponieważ chytry traci dwa razy.
 • #4
  aj1
  Level 10  
  Witam,
  stoje przed podobnym zakupem, odpada mi zmywarka i pralka,
  ale zwróciłem uwagę na promocję electroluxa : przy zakupie 2 wybranych z listy płyta+ piekarnik dostajesz +2 lata gwarancji , a jak dorzucisz coś jeszcze to + 3 lata
 • #5
  Lahar
  Level 11  
  A co myślicie o tym zestawie :

  Lodówka – hotpoint – arist EBGH20243F Bez zmian
  Płyta do zabudowy – AMICA PI6541STU Bez zmian
  Pralka – Electrolux EWT1366HDW Bez zmian
  Piekarnik do zabudowy – AMICA EBF8551AA
  Zmywarka – Bosch SMS50E88EU
 • Helpful post
  #6
  agdrtv.info
  Level 14  
  Nie ma do czego się doczepić. Można brać.
 • #7
  Przemeek1988
  Level 22  
  Lodówka ,płyta, zmywarka i pralka są bardzo okey- będziesz zadowolony, natomiast w/w piekarnik zmienił bym na model Electrolux EOA45551OX -ten podany przez ciebie jest made in Italy ,ten przeze mnie jest made in Germany - fabryki AEG: o różnicy w jakości tych wyrobów już kiedyś pisałem, są widoczne gołym okiem, produkt niemiecki jest zrobiony m.in. z lepszej blachy ,elementy są lepiej spasowane, poza tym świetnie piecze. Cena obu jest podobna.
 • #8
  Dzurki
  Level 2  
  Witam,
  Bardzo proszę o pomoc przy zakupie sprzętu do kuchni. Nie chodzi mi o konkretne modele a raczej firmy. Już wiem że np.piekarnik z Electrolux ale made in Germany.
  W sklepach wszyscy doradzają to co teraz jest w sprzedaży. Lodówka z Samsunga???Nie chce dużo wydawać max.1800 zł.Czy lodówka z tej firmy to dobry wybór?Czy może lepiej kupić coś z innej firmy płacąc za nazwę (Samsung jest dość drogi).Proszę także o pomoc w wyborze płyty gazowej- także chodzi o firmę- i pralki. Polecano mi te z Aniston Hotpoint albo Gorenje, tylko, że te z Gorenje są droższe. Będę wdzięczna za pomoc.
 • #9
  enforces
  Level 17  
  A nie myślałeś by do kuchni kupić wszystko dajmy na to Electroluxa? Tak to będzie wszystko z innej parafii, a mając sprzęt jednej marki powinien on być jednorodny stylistycznie pod względem wyglądu, wykończenia itd.
 • #10
  grzesiek06
  Level 13  
  Nie wiem, czy cały sprzęt to do końca dobre rozwiązanie - zmywarka, piekarnik, płyta to i owszem.
  Z drugiej strony lodówka Samsung? Koreańczycy robią świetne telefony, dobre telewizory (według wielu wybitne), ale AGD, to już wolę zaufać markom tradycyjnie znanym z produkcji tego typu sprzętu.
 • #11
  enforces
  Level 17  
  Lodówkę moim zdaniem to już można sobie dobrać pod własne upodobania. W tym zakresie jest spory wybór i wbrew pozorom można łatwo coś dobrać do reszty sprzętu i wystroju. Raczej szukałbym czegoś co jest produkowane w Europie, a najlepiej w Polsce. Raz że lepsza jakość, drugie - łatwiejszy serwis i dostępność ewentualnych części zamiennych.
 • #12
  Dzurki
  Level 2  
  Zakup wszystkiego jednego propducenta byłby najlepszy,ale z tego co się orientuje nie najlepszy pomysł. Producenci zaczęli się specjalizować w określonych produktach. Nie wiem tylko na ile to co słyszałem jest prawdą stąd moje zapytanie jakie Wy macie w tej materii doswiadczenia. @grzesiek06 - już wolę zaufać markom tradycyjnie znanym z produkcji tego typu sprzętu....co miałeś na myśli? Jakieś konkrety?
 • #13
  grzesiek06
  Level 13  
  Cóż, nie ma firmy, która produkowałaby najlepszy sprzęt wszystkich rodzajów RTV /AGD. Dlatego wybieramy firmy, które (najlepiej od lat) słyną z produkcji konkretnych typów produktów. Samsung - to dla mnie telefony i telewizory, ale nie AGD. Firmy tradycyjne dla AGD - to np. Electrolux, Zelmer, Amica, pośród innych. Amica - to u mnie blender i mikrofala, ale już większe AGD (np. piekarnik), to bardziej ufam Electroluxowi. Jeżeli będę kupował RTV, to zmieni mi się zestaw firm, które będę brał pod uwagę - min. Samsung, LG czy nawet Panasonic.