Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo V40 T4 98rocznik - Elektronika szaleje

kl3szcz 15 Maj 2015 21:52 846 2
  • #1 15 Maj 2015 21:52
    kl3szcz
    Poziom 7  

Witam.

Posiadam Volvo V40 T4 98 rocznik.Problem polega na tym ze zmieniałem wtyk antenowy w radiu po wymianie okazało się iż jest słaby akumulator wiec go wyciągnąłem i ładowałem. Jak go włożyłem do samochodu to się cyrki zaczęły nie świeci mi lampka w aucie jak otwieram drzwi bądź próbuje włączyć samemu nie zamknę drzwi z pilota centralny zamek nie działa jak odpalę auto to mi miga lekko kontrolka od Drzwi że mam nie zamknięte a jak otworze schowek w aucie to się świeci Normalnie że drzwi są otwarte radio słychać jak by się chciało załączyć ale nie daje rady. Co jakiś czas same kierunkowskazy migają. Bezpieczniki sprawdzałem są Dobre. Po za tym nie wiem nawet za co się zabrać. A i jeszcze po przejechaniu jakiejś trasy i wyłączeniu auta zeruje mi licznik kilometrów godzinę.

0 2
  • #3 05 Lis 2015 11:27
    ruciu1701
    Poziom 1  

Mam prawie identyczny problem co kolega wyżej a mianowicie po wylaczeniu auta nie dziala nic i wszystko się
    resetuje :| Radio, licznik, zegarek nie dziala centralny i lampki wewnetrzne tez nie swieca. Jesli jest to wina masy bo slaba to jak to sprawdzić, gdzie i jak naprawic??

2
  Szukaj w 5mln produktów