Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NAVROAD NEXO NOVA - Nie włącza się

16 Maj 2015 16:31 1896 3
  • Poziom 9  
    Witam,

mój tablet Navroad Nexo Nova 10" przestał się właczać. Wcześniej potrafił mieć lagi w działaniu dotyku, bądź też potrafił się zawiesić. Przedwczoraj rozładował mi się do końca i wyłączył. Od tego momentu nie da się go włączyć po mimo podłączenia go do ładowarki. Nawet po 2-dniowym ładowaniu nie załącza się. Próbowałem kombinacji POWER z VOLUME(+) i (-). Jedyny efekt t taki, że pokazał się ekran powitalny (galaktyka) i tak się wyświetlał przez pół dnia.
    Tablet jest jeszcze na gwarancji. Czy reklamować go jako niezgodny z umową, czy też można jakoś go przywrócić do życia domowymi sposobami?
    Dodam, że wolnej pamięci miał sporo, bo ok. 8 GB, więc to nie jest żadne jej przepełnienie (słyszalm, że Android potrzebuje do startu systemu więcej pamięci niż później jej używa).

Bardzo proszę o jakiekolwiek porady, bo mi syn płacze, że nie działa...

• Poziom 32  
    Witam !
    Nie ma co kombinować, skoro jest gwarancja, najwyżej sprawdzić jeszcze ładowarkę !
  • Poziom 9  
    Nie poszlo.
    Zgłosiłem reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową. Za pierwszym razem Agito (bo tam kupowałem) - czy raczej serwis importera, wgrał nowy soft, ale przy okazji pogiął aluminiową ramkę przy demontażu tabletu.
    Druga reklamacja - wymienili ramkę na nową, ale źle ją spasowali. Dodatkowo w serwisie udało im się na krawędzi ekranu rozwarstwić wyświetlacz z warstwą dotykową, czego efektem był "bąbel" powietrza o powierzchni ok. 1 cm2.
    Przy trzeciej reklamacji dostałem zwrot gotówki.
    Ogólnie nie polecam tego tabletu. Teraz mam samsunga i po pół roku użytkowania zero problemów.