Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia 1.4 TDI 2008r - Przednia Prawa wycieraczka przestała działać

facekaczor 16 May 2015 20:47 4344 5
    facekaczor
    Level 2  
    Jak w temacie przednia prawa wycieraczka przestała mi dziś działać wszystko działało dobrze włączyłem dziś spryskiwacze po czym automatycznie włączyły się wycieraczki zebrały płyn z szyby po czym się wyłączyły, chciałem po raz kolejny przetrzeć szybę już bez spryskiwacza a tu niespodzianka tylko lewa wycieraczka chodzi prawa stoi nieruchomo, próbowałem na wszystkich biegach,poziomu szybkości, z spryskiwaczem i bez wszystko działa tzn. tylko lewa wycieraczka. Dodam ze samochód to Anglik wiec akurat prawa wycieraczka jest bardzo potrzebna za miesiąc jadę do Polski samochodem nie wyobrażam sobie jazdy bez wycieraczki wiec proszę o jakaś pomoc mechanicy tu nie za dobrzy a kasy jeszcze biorą tyle ze szkoda gadać wiec możne uda mi się coś samemu z tym zrobić. Jeszcze chce dodać ze gdy włączam wycieraczki(przód) to słyszę jak by mechanizm się ruszał z tej prawej strony aż słychać go trochę za bardzo(głośno). Proszę o pomoc i z góry dziękuje
    kokapetyl
    Level 43  
    facekaczor wrote:
    próbowałem na wszystkich biegach,poziomu szybkości,

Może warto spojrzeć pod maskę i naocznie sprawdzić co się stało.
    balonika3
    Level 37  
    rafik39 wrote:
    zobacz czy ramię mechanizmu nie rozwaliło się po stronie kierowcy
    A i owszem, rozwaliło się. Ale autor woli pisać, niż zapuścić żurawia.
    facekaczor
    Level 2  
    ok jutro zdejmę podszybie i zobaczę co tam się dzieje w pod spodem(zrobię zdjęcia). dziś już szarówka i pada wiec nic z tego nie będzie.