Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blootooth a amerykańskie auto

17 Maj 2015 10:18 618 4
 • Poziom 2  
  W jaki sposób sparować telefon na androidzie z zestawem głośnomówiącym w amerykańskiej Hondzie CRV. Postępowanie zgodnie z intruktażami z internetu nie daje rezultatu.
 • Poziom 30  
  Jaki błąd się pojawia? Jaki telefon próbujesz sparować? Podaj rocznik auta.
 • Poziom 2  
  Rok 2013. Wersja amerykańska (angielski menu). Nie ma komunikatu o błędzie.Oto co robię krok po kroku:
  1. naciskam przycisk "phone" i pojawia się komunikat "czy chcesz połączyć telefon z samochodem (moje marne tłumaczenie z angielskiego)", wciskam "YES" i pojawia się komunikat, że auto szuka telefonu.
  Kolejny komunikat: czy połączyć z telefonem "jasmin's I phone" (przypuszczam, że jest to telefon zaprogramowany, tzn. sparowany w Stanach). Wciskam NO to wyłączam Blootooth, wciskam YES to mam komunikat, że tego telefonu nie ma w zasięgu. Myślę, że samochód nie widzi mojego telefonu i telefon samochodu??? Może trzeba by ybło wykasować tamten telefon z bazy, tylko jak. Z góry dziękuję.
 • Pomocny post
  Poziom 41  
  Proszę zobaczyć te video -> Link

  Może coś pomoże. Przy "parowaniu" z samochodem proszę pamiętać, że telefon musi być w trybie "discover" (szukanie?). Nie wiem, jak to ten tryb nazywa się w j. polskim.

  Jeśli to zawiedzie, proszę podać rocznik i model, o ile jest to jakaś "wypasiona" wersja Hondy. Każdy rocznik ma inną wersję oprogramowania.

  Przy powyższym video są komentarze, że wskazane jest wykasować z pamięci CR-V uprzednie wpisane telefony. Można to zrobić w ten sposób:

  -> Phone button (przycisk telefonu) >Phone setup>Clear system>Acknowledge delete of data (potwierdzenie wykasowania danych).

  O ile bieżący telefon ma już jakiś zapis o CR-V to również jest wskazane to usunąć. I zacząć całą procedurą od początku.

  Powodzenia :_)
 • Poziom 2  
  Bardzo dziękuję. To już jakiś ślad. Akurat nie mam dostępu do auta. Jutro po południu spróbuję. Raz jeszcze dzięki za chęć pomocy.