Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki transmitter FM kupić?

dywanek1994095 17 May 2015 11:22 1245 4
 • #1
  dywanek1994095
  Level 7  
  Witam mam takie pytanko ponieważ zastanawiam się nad zakupem jakiegoś w miarę słuchalnego transmittera Fm w kosztach do 30 zł. Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tego typu urządzeniem i jak to widzi? Ja mam oryginalne wbudowane radio w Ibizie i nie ma szansy wyciągnięcia go więc jedynie transmitter wchodzi w grę. Mam jakiś stary z przed 10 lat kupiony w markecie prawie że ale ten to tylko szumi i zakłóca muzykę i nie wiem czy to wina tego akurat transmittera czy to pzypadłość wszystkich
 • #2
  D214d3k
  Level 39  
  Mam transmiter ze sklepu z czerwonym owadem w nazwie i nie mam mowy o szumach, mimo iż antena jest daleko na końcu dachu na krawędzi tylnej szyby.
 • #3
  dywanek1994095
  Level 7  
  Ile kosztował ten transmiter i czy go jeszcze dostane?
 • #4
  D214d3k
  Level 39  
  Kosztował dawno temu 39 złotych jest to Clarus z wyświetlaczem LCD gdzie można odczytać nazwy utworów. Ma gniazdo USB, slot karty, pilota oraz kabelek przez który można podłączyć na przykład sygnał z MP3 lub telefonu.
 • #5
  qstosz
  VIP Meritorious for electroda.pl
  3.1.16. Zabronione jest publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

  3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.