Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NC+ plik scm SAMSUNG seria D

17 Maj 2015 16:28 6732 25
  • Poziom 9  
    Dodaje aktualną listę kanałów nc+, na telewizory Samsung serii D, 17.05.2015, kod kraju POL i DEU.
  • Computer Controls
  • Poziom 9  
    Dziękuje, lista działa i bardzo przydatna
  • Poziom 9  
    Dodaje aktualną listę kanałów nc+, na telewizory Samsung serii D, 06.10.2015, kod kraju POL i DEU. Proszę sprawdzić listę POL, nie wiem czy dobrze przerobiłem kod kraju, lista DEU działa na 100%
    Załączniki:
  • Poziom 12  
    Witam. Mógłbym dostać pełną listę? Dziwnym trafem jedyne Tele 5 z tej listy u mnie nie działa. I brakuje paru innych np. Waterplanet.
  • Computer Controls
  • Poziom 7  
    Jeszcze na kanale 77 powinno być Discovery Science HD
  • Poziom 7  
    Dlaczego Cyfrowy Polsat może dać aktualną listę kanałów i inne platformy nie? NC+ chyba mają użytkowników modułów Cam w d! Nawet kiedyś taką listę widziałem na stronie telewizji N przed zjednoczeniem z cyfrą+ .
  • Poziom 2  
    wg. nc+ moduł cam a co to jest ile się trzeba nabiegać aby dostać... a tak dostajesz tunerek z którym nic nie możesz zrobić i jesteś zadowolony klient uwiązany na wieki... :)

faktycznie nka kiedys dawala listy scm na stronie...

choc teraz wyedytowanie i poprawienie listy jak sie komus chcialo ja ulozyc jest stosunkowo proste....

a ze sie chcialo autorowi oryginalnej listy teraz ja tylko "unaczesniamy" :)
  • Poziom 9  
    W jakim programie robicie poprawki?
  • Poziom 9  
    Witam dodaje aktualną i posortowaną listę kanałów nc+, na telewizory Samsung serii D, rozszerzenie pliku zmienić z txt na scm, bo nie chciał mi system przyjąć w dodawaniu załączników pozdrawiam i miłego oglądania
  • Poziom 9  
    Panowie, a nie da się tej listy zassać z NC+ na jakimś podobnym TV Samsunga a potem wyedytować to w tym programie do tworzenia listy skopiować i wkleić żeby format dla danego modelu w tym przypadku serii D się zgadzał. Kiedyś osobiście tworzyłem taką listę to szkoda gadać jak to idzie, masakra. Z tego co się orientowałem to następna seria Samsunga po seri D, nie pamiętam już jaka to seria pobierała listę z NC+ bez problemu. Dzięki za kawał dobrej roboty, już się miałem za to brać na szczęście już nie muszę się katować :))))
  • Poziom 10  
    Witam
    Posiadam tv Samsung UE48HU7500L i chciałbym się dowiedzieć czy te listy kanałów pasują do tego modelu a jeśli nie to jak to zrobić aby działały.
    Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję
  • Poziom 12  
    Panowie, może ktoś wrzucić aktualną listę do TV serii D dla NC ? Zmiotło mi 13 ulicę, a skanowanie nie pomija niektóre kanały.
  • Poziom 10  
    Witam,
    poniżej mój temat z nową listą kanałów do nc+ (samsung seria D), którą będę co jakiś czas odświeżał.
    Pozdrawiam
    Code:
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3270394.html#16053520
  • Poziom 12  
    Witam. Znów było trochę zmian na transponderach satelitarnych i niektóre kanały mi poznikały, np.Sci Fi Poland, National Geographic. Ma ktoś może świeżą listę ?
  • Poziom 10  
    Witam, jest już dostępna nowa lista aktualna na dzień 10.01.2017 r.
    Myślałem, że pójdzie łatwo i tylko w prosty sposób dodam kilka brakujących kanałów, ale okazuje się że robi się to zupełnie inaczej, niż jakbym miał tworzyć listę od nowa... :-/
    Na szczęście jakoś ogarnąłem temat, choć zajęło to kilka dobrych godzin i mam nadzieję, że następne przeróbki już nie będą mnie kosztować tyle nerwów :-P
    Zapraszam do mojego tematu - link w poście #20
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    czy kto posiaada aktualną listę kanałów z nc+ na tv z serii D7000?? i czy te tv nie posiadają opcji pobierania listy??
  • Poziom 10  
    Zobacz post #20 powyżej, dodałem tam listę aktualną na dzień 07.04.2017 - czyli w miarę aktualną.
    Lista pasuje do wszystkich TV samsunga serii D.
    Do TV serii D możesz pobrać z kanałów satelitarnych listę nieposortowaną (HotBird) ale jest ich zbyt dużo żeby ogarnąć temat, dlatego na podstawie wyższych modeli (od ES w górę), które automatycznie sortują listę wg listy nc+, układa się listę na kompie do serii D i niższych, które tej opcji nie mają.
    Z dostępnych programów do edycji listy kanałów najbardziej polecam ChanSort (nie tylko do samsung'ów), który jak na razie sprostał wszystkim niezbędnym wymaganiom względem "konkurencji".
  • Poziom 2  
    a czy można pobrać listę kanałów z wyższego modelu na usb i wgrać ją do modelu D??
  • Poziom 10  
    Jeżeli chodzi Ci o listę kanałów np. z Samsunga serii ES, F, H, J, K itp. to nie wgrasz jej do serii D. Trzeba ręcznie układać niestety, ale przy pomocy programu ChanSort można wykorzystać ułożoną listę z serii wyżej i na jej wzór edytować swoją z D - jest znacznie prościej.