Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

naprawa samsunga galaxy advances po wgrywaniu Odinem ROMu wyższej wersji Android

Grzegorz_1973 17 Maj 2015 21:20 582 2
  • #1 17 Maj 2015 21:20
    Grzegorz_1973
    Poziom 2  

Witam serdecznie
    jestem nowym użytkownikiem forum. Mam problem. Chciałem wgrać do mojego Samsunga nowy soft( telefon ugotowałem w samochodzie- przy podłączonej ładowarce poleżał na podszybiu- na ekranie pojawił się trójkąt z wykrzyknikien i bateria. Telefon od tamtego czasu ciężko się włączał i szybko się wyłączał się. Po kilku godzinach działał bez zarzutu. Po kilku dniach zaczął się znowu sam wyłączać. Startował tylko po wyciągnięciu karty SIM- podczas wkładania - system jej nie widział). Dzisiaj po przeglądzie informacji o wgrywaniu nowego softu spróbowałem samodzielnie przejść całą procedurę: wgrałem na komputer Odina wersja 3.07 oraz ściągnąłem Androida wersję4.2 na I9070XXL. Wszystko szło dobrze do momentu zakończenia wgrywania nowej wersji na telefon. Telefon nie załączył się, żeby zakończyć instalacji. Teraz ekran jest ciemny komputer nie widzi telefonu.
    Czy można jeszcze uratować telefon bez wysyłki do serwisu?

0 2
  • #2 18 Maj 2015 07:08
    nemo333
    Poziom 28  

Jeśli uważasz że uszkodzenia spowodowane przegrzaniem telefonu naprawisz wgraniem softu to lepiej od razu zanieś do serwisu zanim narobisz więcej szkód w nim jak będziesz miał kolejne genialne pomysły.

1
  • #3 18 Maj 2015 17:37
    Grzegorz_1973
    Poziom 2  

Bardzo dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź bez owijania w bawełnę......

0
  Szukaj w 5mln produktów