Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis

TraneOne 18 May 2015 09:03 795 0
 • #1
  TraneOne
  Level 12  
  Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis PILNIE!!!

  Sprzedam wszystko co widoczne na zdjęciu najlepiej w pakiecie, pamieci ram ddr1, ddr3, obudowy do PC z licencjami na xp, router adsl, zasilacze do pc od 300w do 420w, matryce 14,1'' wxga+, pudło wiatraków od 40x40mm do 120mm, radiatory do intela i amd, monitor led 24'' z kablami, dwa rozebrane laptopy lenovo i fujitsu siemens, karty pamieci rożne, dysk wd 500gb nowy we foli po wymianie u producenta, elektronika do dysków 2,5'' wszystkie ładnie rozebrane i podpisane oraz inne nowe i używane części i akcesoria do PC które widać na zdjęciach. Porządki po domowym serwisie komputerowym. Pojedynczo jest to sporo warte i można na tym nieźle zarobić. 98% tych przedmiotów jest sprawna w 100%.  CENA: 1670 ZŁ (do jakieś negocjacji)

  Istnieje możliwość wysyłki pocztą bądź kurierem kwestia dogadania. Jestem otwarty na propozycje jeśli znajdę coś jeszcze to z chęcią dorzucę żeby mi nie zalegało, mam tez cale pudło z częściami do telefonów które wazy jakieś 20kg.

  Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny bądź przez pw, na smsy tez odpisuje.

  [Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis [Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis [Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis [Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis [Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis [Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis [Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis [Sprzedam] Wyprzedaż części do komputerów i akcesoriów, domowy serwis
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).