Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka gazowo-elektryczna Wrozamet - szukam instrukcji

werka1102 18 Maj 2015 12:09 1947 1
  • #1 18 Maj 2015 12:09
    werka1102
    Poziom 1  

Witam wszystkich !!!
    Mam ogromny problem z kuchenką gazowo-elektryczną Wrozamet. W kupionym mieszkaniu była kuchenka widoczna na zdjęciach, niestety pokrętła od piekarnika są całkowicie wytarte, nie widać ani rodzaju pieczenia, ani temperatury. Naklejka z opisem również niestety wytarta. Moja ogromna prośba do was, czy ktoś wie jaki to mógłby być model? Kuchenka wyprodukowana jest w 1997 roku, tyle co widać na naklejce to prawdopodobnie TYP: KGE 400 ????? ale nic więcej nie da się odczytać. Gdybym znała dokładny typ wtedy może udałoby się znaleźć instrukcję obsługi.
    Gorąco proszę o pomoc, bo uwielbiam piec ciasta, a teraz niestety nie mogę tego robić.... Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

• Pomocny post
    #2 18 Maj 2015 12:56
    zetdeel
    Poziom 37  

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Pokrętła piekarnika:
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Pokrętło palnika gazowego i płyty elektrycznej:
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson