Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Soundbar do 150zł do montażu pod biurkiem - który wybrać?

moras83 18 May 2015 12:41 1746 4
    moras83
    Level 8  
    Witam,
    W nowym laptopie głośniki oferują taki dźwięk, że jestem zmuszony zakupić jakieś głośniki. Ze względu na bardzo małą ilość miejsca na biurku skłaniam się obecnie ku zakupowi jakiegoś taniego soundbara (max 150zł), ma on pop prostu służyć jako głośnik do komputera, który zamontuję pod blatem biurka.
    W tej cenie wybór nie jest zbyt duży, ale znalazłem kilka propozycje. Proszę o informację jak to oceniacie. Dodam jeszcze tylko, że ogranicza mnie też długość całej listwy (max75-80cm)
    Soundbar Bluetooth DUAL S2 Radio Bluetooth Pilot za 140zł (nowe ale bez gwarancji)
    BUSH CBAR4 100W używane, z gwarancją rozruchową za 100zł
    ewentualnie MEDIA-TECH SOUNDBAR MT3142 za ~80zł (nowe, ale kiepskie parametry).
    sosarek

Level 43  
    Nie lepiej w tej kwocie kupić zestaw głośników komputerowych 2.1, np.Creative ?
    moras83
    Level 8  
    Nie, ponieważ nie mam na nie miejsca. Laptop stoi na małym stoliku, na dole już stoi urządzenie wielofunkcyjne i głośniki już się nie pomieszczą. Jedyna opcja to montaż pod blatem, dlatego myślę nad sounbarem.
    sosarek

Level 43  
    moras83 wrote:
    Nie, ponieważ nie mam na nie miejsca

Miejsce potrzebne jest tylko na głośniki satelitarne, subwoofer możesz ustawić w miejscu dogodnym dla Ciebie.
    moras83
    Level 8  
    Ale nawet z tymi satelitami będzie ciężko. Kiedyś na próbę miałem postawione Creativy T20s i praca nie była komfortowa, dlatego interesuje mnie tylko listwa zamontowana pod blatem.