Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z thunderbird'em

25 Maj 2005 13:01 4049 4
  • Poziom 10  
    Witam. Mam problem z tym programem. Mianowicie po jego uruchomieniu, program sprawdza czy jest poczta na serwerze, pasek stanu skanuje, wyskakuje komunikat ze mam np 8 nowych wiadomosci, po czym nic sie nie pojawia, a wszystke foldery sa puste, nie ma naawet tych stary wiadomosci. Po kilkunastu sekundach wyskakuje dodatkowo komunikat "ten folder jest aktualnie przetwarzany. aby uzyskac dostep do wiadomosci, nalezy poczekac na zakonczenie przetwarzania" czy ktos wie na czym polega problem? mam najnowsza wersje, reinstaltacja i kombinacja z wczesniejszymi wersjami nie pomaga. Pozdrawiam!

Przeniesiono z Komputery Hardware ( TJT )
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Być moż masz uszkodzony któryś z plików w któym zapisywane są wiadomości.

Możesz spróbować usunąć (przenieść do innego katalogu) pliki *.msf i uruchomić Mozillę. Powinny zstać automatycznie odbudowane.
  • Poziom 10  
    najmocniej przepraszam, jakos bylem calkowicie przekonany ze kliknalem na software, prosze o przeniesinie tego postu do odpowiedniego dzialu, jeszcze raz wielkie sorry :)
    ps. nie mam takich plikow *.msf, wiec nie pomoglo :(
  • Tłumacz Redaktor
    hm... moze jakis wirus w nich grzebie i są zajete? profilaktycznie przeskanuj całosc anty-virem jakims
  • Poziom 10  
    a jednak pomoglo wywalenie *.msf'ow, program stworzyl je sobie na nowo...
    Moderowany przez TONI_2003:

Wszystko wyjaśnione temat zamykam !
    Jeśli zaistnieje taka potrzeba by post został otwarty proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu .!