Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Barcelona 230 - Jak podłaczyć pilota RC10 do Barcelona 230?

19 Maj 2015 21:15 3345 4
 • Poziom 15  
  Witam,
  zakupiłem radio Blaupunkt Barcelona 230, sprzedawca dorzucił pilota RC10 ale niestety, odbiornik pilota ma wtyczkę, a w radiu nie ma takiego gniazda. Wystają tylko luźne kable opisane STEERING WHEEL CONTROL 1, STEERING WHEEL CONTROL 2 oraz STEERING GND. Czy to radio w ogóle współpracuje z tym pilotem? Jeśli tak to jak podłączyć odbiornik pilota?

  Blaupunkt Barcelona 230 - Jak podłaczyć pilota RC10 do Barcelona 230? Blaupunkt Barcelona 230 - Jak podłaczyć pilota RC10 do Barcelona 230?
 • Poziom 16  
  Niezbyt rozumiem Twój problem ?!
  Przecież 'kabelki' są opisane !
 • Poziom 15  
  Opisane są tylko przy radiu, przy odbiorniku pilota przy wtyczce już nie ma opisów tylko trzy różne kolory czarny biały czerwony. Odetnę wtyczkę i co dalej? Czarny to logiczne, że z GND, ale pozostałe dwa ?
 • Spec od car audio
  Faktycznie dziwna sprawa. Instrukcja nie wspomina co zrobić z tymi przewodami, opis sugeruje użycie ich do podłączenia ze sterowaniem z kierownicy (nie koniecznie pilotem na podczerwień) ale nawet w menu ustawień nie ma opcji do takiego użycia.
 • Poziom 15  
  Też nic w sieci nie znalazłem na ten temat. Ale kontaktowałem sie dziś ze sprzedawcą i zapewniał, że ten model radia ma wbudowany odbiornik i nie potrzeba żadnego dodatkowego. Dziś zamontuje radyjko i sprawdzę czy faktycznie tak Jest.


  Zamontowałem radio i faktycznie pilot działa bez dodatkowego odbiornika. Problem rozwiązany.

  Pozdrawiam.