Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Barcelona 230 - Jak podłaczyć pilota RC10 do Barcelona 230?

drowning_man 19 Maj 2015 21:15 2928 4
  • #1 19 Maj 2015 21:15
    drowning_man
    Poziom 15  

Witam,
    zakupiłem radio Blaupunkt Barcelona 230, sprzedawca dorzucił pilota RC10 ale niestety, odbiornik pilota ma wtyczkę, a w radiu nie ma takiego gniazda. Wystają tylko luźne kable opisane STEERING WHEEL CONTROL 1, STEERING WHEEL CONTROL 2 oraz STEERING GND. Czy to radio w ogóle współpracuje z tym pilotem? Jeśli tak to jak podłączyć odbiornik pilota?

Blaupunkt Barcelona 230 - Jak podłaczyć pilota RC10 do Barcelona 230? Blaupunkt Barcelona 230 - Jak podłaczyć pilota RC10 do Barcelona 230?

0 4
  • #2 19 Maj 2015 21:55
    tele02
    Poziom 16  

Niezbyt rozumiem Twój problem ?!
    Przecież 'kabelki' są opisane !

0
  • #3 19 Maj 2015 21:59
    drowning_man
    Poziom 15  

Opisane są tylko przy radiu, przy odbiorniku pilota przy wtyczce już nie ma opisów tylko trzy różne kolory czarny biały czerwony. Odetnę wtyczkę i co dalej? Czarny to logiczne, że z GND, ale pozostałe dwa ?

0
  • #4 20 Maj 2015 13:39
    djlj24
    Spec od car audio

Faktycznie dziwna sprawa. Instrukcja nie wspomina co zrobić z tymi przewodami, opis sugeruje użycie ich do podłączenia ze sterowaniem z kierownicy (nie koniecznie pilotem na podczerwień) ale nawet w menu ustawień nie ma opcji do takiego użycia.

0
  • #5 20 Maj 2015 14:45
    drowning_man
    Poziom 15  

Też nic w sieci nie znalazłem na ten temat. Ale kontaktowałem sie dziś ze sprzedawcą i zapewniał, że ten model radia ma wbudowany odbiornik i nie potrzeba żadnego dodatkowego. Dziś zamontuje radyjko i sprawdzę czy faktycznie tak Jest.

Zamontowałem radio i faktycznie pilot działa bez dodatkowego odbiornika. Problem rozwiązany.

Pozdrawiam.

0
  Szukaj w 5mln produktów