Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rower elektryczny 36v bldc Antec

GORO35 21 May 2015 09:18 2304 5
    GORO35
    Level 12  
    Witam! Kupiłem holenderski rower Vela Antec 36v, jako uszkodzony. Bateria była martwa, więc zastąpiłem ją trzema żelówkami po 12v. Rower odpala się przez przyłożenie tzw "pestki". Wskaźniki się zapalają, ale rower nie uruchamia wspomagania. Zastanawia mnie fakt, że wskaźnik stanu baterii miga w tę i z powrotem. Co to może sygnalizować. Wolał bym zostać przy oryginalnej elektronice, ale jak nie będzie innego wyjścia to będzie trzeba dać sterownik z allegro. Link do opisu mojego roweru http://www.cyclorama.net/viewProduct.php?id=253
    strikexp
    Level 27  
    Sprawdź silnik jak masz możliwość.
    GORO35
    Level 12  
    Rzecz w tym, że nie bardzo wiem jak to zrobić, bo cały moduł mocy znajduje się wewnątrz silnika. Jak ustalę co znaczy to falowanie wskaźnika, to będę miał wskazówkę gdzie dalej szukać.
    GORO35
    Level 12  
    Tak sobie myślę, czy dało by się czymś wysterować końcówkę mocy znajdującą się w kole, żeby nie obwieszać roweru dodatkowymi zewnętrznymi sterownikami.
    grzegorzkirej
    Level 1  
    Witam, mam pytanie czy udało się naprawić ten rower? bo mam identyczny problem
    GORO35
    Level 12  
    Tak, chiński sterownik zewnętrzny. Chodzi do dziś. Parę dni temu zmienił rower właściciela.