Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne

Arkaninek 21 Maj 2015 19:10 618 0
 • #1
  Arkaninek
  Poziom 11  
  Witam,
  Na sprzedaż trafia:

  a) Procesor AMD Sempron 145, używany, niekręcony, pracował z boxowym chłodzeniem. Stan jak nowy, gwarancja minimum do 08.2016. Cena 60 zł.

  b) Zasilacz Legion v2 1000W, silna bestia, unosiła 3 sztuki 7970. Stan jak nowy, gwarancja minimum do 08.2015. Cena 330 zł.

  c) Płyta główna MSI 760G-p43, duży + za ilość złączy. Stan jak nowy, gwarancja minimum do 08.2016. Cena 140 zł.

  d) Listwa zabezpieczająca przed przepięciami i innym złem ze strony prądu. Stan jak nowy, gwarancja minimum do 08.2015. Cena 40 zł.

  e) Licznik zużycia prądu. Stan jak nowy, gwarancja minimum do 08.2015. Cena 45 zł.

  f) Trzy risery 16x, czyli przedłużacze pci-e 16x. Stan jak nowy, brak gwarancji. Cena 5 zł / sztuka.

  g) Dysk Seagate SATA 80GB 7200rpm. Brak gwarancji, cena 20 zł.

  h) Pamięci ram ddr3, dwie kości 2GB, jedna GoodRam, druga... któż to wie. Stan jak nowy, gwarancja wieczysta. Cena 45 zł za GR, 30 zł za noname.

  i) Karta graficzna Sapphire 7970. W PEŁNI SPRAWNA. Na zdjęciu widać trzy, jednakże w dwóch jest zatarty wiatreczek - je również mogę sprzedać. Gwarancja minimum do 08.2015. Cena 650 zł / sztuka za sprawną, 550 zł za zatarte. Jeśli komuś się chce bawić w gwarancje to śmiało, jednakże rozsądniej będzie nasmarować, nastawić, ew. wymienić wiatrak.


  Sprzęt zakupiony 08.2013, eksploatowany do 02.2014, od tego czasu leży. Karty kupione w AGITO, reszta w MORELE.
  Możliwe i preferowane allegro, odbiór osobisty w Zabrzu. Kontakt mailowo: arkanine(malpa)o2.pl - tutaj nie odczytuję wiadomości.

  [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne
  [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne [Sprzedam] Części komputerowe na gwarancji: Mobo, PSU, GPU, RAM, HDD i inne
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).