Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel Pop S3 - Brak zasięgu

22 Maj 2015 10:38 954 5
  • Poziom 16  
    Mam problem z Alcatelem Pop S3, sprawa wygląda tak że nagle zniknął zasięg i nie ma go na żadnej karcie oprócz sieci Play. Robiłem hard reset, ust.fabryczne ale nic nie pomogło. Ktoś może miał taki problem albo może ktoś wie czy jest możliwość wgrania na ten model nowego softa ?
    Proszę o porady.
  • Poziom 28  
    Jakie siedzi znajduje przy manualnym wyszukiwaniu na jakiejkolwiek karcie SIM?
  • Poziom 16  
    Na kartach Play, T-Mobile, Orange, Heyah, Plus - wyszukuje wszystkich tych operatorów w manualnym wyszukiwaniu ale jak chce wybrać jakąkolwiek sieć na każdej karcie jest tylko wybieranie i po jakiejś chwili pokazuje że nie może się połączyć z tym operatorem bo sieć jest niedostępna.
  • Poziom 28  
    Telefon z papierami czy kupiony z niepewnego źródła?
  • Poziom 16  
    nemo333 napisał:
    Telefon z papierami czy kupiony z niepewnego źródła?

Kolego pracuje w serwisie gsm i dostałem to do naprawy i wolałbym skupić się bardziej na samej usterce. Telefon to oryginalny Alcatel.
  • Poziom 28  
    Więc możesz go oddać klientowi bo na 99% telefon został zablokowany po zgłoszeniu właściciela jego kradzieży lub zgubienia albo ktoś go ubezpieczył i wziął nowy z ubezpieczenia a ten sprzedał.
    W Polsce ten telefon już nigdy nie będzie działał, za granicą jest na to szansa jeśli nie wprowadzą tak długo zapowiadanej międzynarodowej bazy zablokowanych IMEI ;)