Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę uruchomić windows 8,1 jak naprawić profil użytkownika

22 Maj 2015 11:44 915 5
 • Poziom 11  
  Witam,

  Wczoraj normalnie wyłączyłem laptopa. Dziś gdy chce go uruchomić system się ładuje, pojawia się kursor myszki lecz nie dochodzi do momentu wpisania hasła cały czas mam "czekaj" i mrugającę kółeczko. Nie mogę wpisać hasła, a co za tym idzie zalogować się do pulpitu bo windows nie dochodzi do tej funkcji. Nie mogę stracić danych ani programów do faktur. Czy jest możliwość naprawienia tego profilu?
 • Poziom 43  
  A co się dzieje po zalogowaniu na konto wbudowane?
  Oczywiście najpierw powinno być uaktywnione (np. z poziomu opcji naprawy z użyciem wiersza polecenia - F8 przy starcie systemu).
 • Poziom 11  
  F8 mi nie działa przy wciskaniu nic się nie dzieje komputer normalnie się uruchamia. Komputer udało mi się uruchomić w trybie awaryjnym przez zakładkę opcję zaawansowane > ustawienia uruchamiania > włącz tryb awaryjny . Tutaj normalnie prosi o wpisanie hasła i uruchamia mi się mój pulpit. Po restarcie dalej to samo co na początku.
 • Poziom 22  
  Wyjmij baterię i odczekaj pare sekund.

  Druga sprawa, uruchom laptopa z trybem obsługi wiersza polecenia i wpisz: CHKDSK C: /F albo sfc /scannow
 • Poziom 11  
  Wyjęcie bateryjki nic nie dało. Nawet utworzenie 2 konta w trybie awaryjnym nic nie dało. Przy normalnym uruchomieniu przechodzi w ekran blokady po naciśnięciu jakiegokolwiek klawisza wyskakuje "czekaj" i znów przechodzi do ekranu blokady i tak w kółko. Nie mam możliwości zalogowania się np. na nowo utworzone konto.
 • Poziom 42  
  Z zastosowaniem chkdsk należy się wstrzymać do sprawdzenia S.M.A.R.T. jeśli dysk jest uszkodzony chkdsk może zabić.