Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
CSI DyskiCSI Dyski
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

goclever 5080 - Nawigacja zacięła się na logo

23 May 2015 10:53 1971 7
  • Level 9  
    Hej

Mam nawigację goclever 5080, wszystko chodziło elegancko do dziś kiedy to po włączenia obraz stoi na logo.

Komputer widzi nawigację jako dysk. Jest jeszcze jedna rzecz mianowicie wydaje się że nawigacja działa bo gdy spróbuje dotknąć gdzieś na ekranie to słychać kliknięcia ale nie pokazuje obrazu poza tym logo.

Da się to jakoś naprawić?

ps. brak gwarancji na urządzenie
  • CSI DyskiCSI Dyski

• Level 43  
    kellyq wrote:
    Da się to jakoś naprawić?

Zacznij od wgrania Firmware.
  • CSI DyskiCSI Dyski
  • Level 9  
    no tak tylko jak to zrobić poprawnie?

• Level 43  
  • Level 9  
    Te tematy z linków już czytałem
    1. odpada ponieważ navi łączy się z moim komputerem w trybie pamięci masowej
    a nie activesync

2. odpada nie mam pulpitu windowsce, jest tylkologo na białym tle

3. kombinowałem z Mobile Device Center, po podłączeniu niby szuka sterowników ale i tak nie znajduje, w rezultacie wyskakuje błąd urządzenie odłączone czy jakoś tak

Jak by była jakaś metoda żeby wprowadzić nawigację w tryb activesync ale z poziomu desktopowego windowsa to bym był już w domu.

Nie wiem ale czy nie da się tego jakoś naprawić wrzucając coś na kartę sd i restarując?
  • Level 25  
    kellyq wrote:
    czy nie da się tego jakoś naprawić wrzucając coś na kartę sd
    Musiałbyś mieć Firmware do tego modelu urządzenia. Myślę, że pozostaje serwis, bo nie spotkałam się jeszcze w sieci z Firmware do tego modelu.
  • Level 9  
    ooo to bardzo nie dobrze

A jakby ją włączyć i niech tak poleży, bo czytałem że komuś sama się naprawiła tylko pół godziny leżała i w końcu to logo zniknęło?

A jeszcze się spytam bateria w tej nawigacji jest wyjmowalna w sensie żeby można było spróbować zresetować przez wyjęcie baterii?