Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Office 2013 - błędnie wpisany klucz - jak to zmienić?

23 Maj 2015 16:28 6138 10
  • Poziom 5  
    To już kolejne forum na którym próbuję się dowiedzieć jak zmienić lub usunąć klucz z systemu? Mam nowy laptop więc chciałam aktywować office 2013. Wpisałam kod licencyjny ale chyba źle coś kliknęłam bo mam cały czas info, że klucz jest nieprawidłowy. NIe wiem jak zmienić ten błędny klucz? No mam kupiony produkt i nie mogę go używać? NIe ma na to rady? Zagapiłam się i teraz mam tylko kłopot. Robiłam to przez click to run i teraz już nowego nie mam jak wpisać. Poradźcie proszę bo oszaleję...:(
  • Poziom 43  
    Nie miałem do czynienia z tą wersją Office ale czy klucz jest właściwy do danej wersji?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Zaczynasz szukać od złej strony. Skoro kupiłaś Office 2013 to zapłaciłaś też za wsparcie techniczne. Pomoc techniczna firmy Microsoft działa bardzo dobrze przez telefon - podejrzewam, że bez problemu doradzą Ci w ciągu krótkiej rozmowy jak rozwiązać problem.
  • Poziom 5  
    Tak wiem:) i pewnie to zrobię po weekendzie. Myślałam, że uda mi się rozwiązać problem bez wydzwaniania na jakieś infolinie. Z pewnością jest jakiś sposób i pewnie prosty... ale potrzebne mi wsparcie:)
  • Poziom 16  
    Próbowałaś najwyczajniej w świecie odinstalować program, wyczyścić rejestr i zainstalować jeszcze raz? Po takim zabiegu powinien sobie pozwolić jeszcze raz podać. A jak to proponuję jak poprzednik zwrócić się o pomoc do Microsfotu, bo któż Ci lepiej nie pomoże jak pracownicy firmy, która ten program stworzyła...

Dodano po 1 [minuty]:

Rejestr możesz przeczyścić programem cclaner. Ewentualnie jak nie czujesz się na siłach to możesz mi na PW zostawić gg lub skype to mogę pokierować co i jak i wtedy podłączę się pod Twój komputer i zrobię to za Ciebie, bo są programy co dają taką możliwość. Oczywiście przy takiej zdalnej pomocy nadal się ma kontrolę nad komputerem i widzi się co druga osoba robi, więc nie ma tu obawy o jakieś nieutoryzowane działania, że tak się wyrażę, bo połączenie w każdej chwili można zerwać. Oczywiście oferta jest bezpłatna.
  • Poziom 5  
    Pięknie wszystko wyczytałam... Na razie boję się odinstalować officea bo go potrzebuję, a teraz to już się boję "oddychać" by czegoś nie popsuć. Na razie mam wersję do czerwca taką próbną. Kupiłam klucz w sklepie online bo było taniej, a teraz to już sama nie wiem czy się pomyliłam, czy mnie "omylono". Fakt jest faktem - nie mam tego za co w spokoju ducha zapłaciłam. Muszę to sprawdzić na spokojnie, ponownie aktywując office'a wtedy będę miała pewność do kogo mieć pretensje. Chciałam po prostu sprawdzić jaki klucz wpisałam i czy jest zgodny z tym zakupionym. Bo jeśli nie - to moja pomyłka a jeśli tak, to ... boję się nawet myśleć.
    Możliwe, że klucz jest nie do tego produktu który był na nowym laptopie.
    Nie jestem wprawna w tym wszystkim, ale jakieś tam pojęcie mam. Teraz utraciłam spokój ducha, bo pierwszy raz z czymś takim się spotkałam.
    Dziękuję za wsparcie. Jeszcze się odezwę jak na spokojnie do tego podejdę. Wyczytałam przy okazji jaką "drogę przez mękę" jest kontakt z firmą Msoft więc... nic tylko siąść i płakać;(
  • Poziom 16  
    Niestety mogłaś trafić na oszusta. Niestety to jest częsty przypadek przy internetowych zakupach oprogramowania...
  • Poziom 16  
    Nie ma sprawy. :) Od tego jest forum, aby wymieniać się wiedzą i pomagać słabszym. :)

Dodano po 2 [minuty]:

Jeżeli okaże się, że padłaś ofiarą oszustwa, możesz skontaktować się z Microsoftem. Myślę, że jak podasz im namiary na sprzedawcę i udowodnisz zakup to wyciągną pomocną dłoń i udostępnią kod nieodpłatnie w ramach rekopensaty. Z tego co pamiętam kiedyś bodaj w Komputer Świat czytałem, że jak się trafi ofiarą oszustwa i kupi pirackiego Windowsa to wtedy można zadzwonić do Microsoftu i po wysłaniu pirackiej kopii, podaniu gdzie się system kupiło po potwierdzonej analizie iż jest to pirat wysyłał legalną kopię swojego systemu w ramach rekompensaty, więc nie zaszkodzi zadzwonić i zapytać czy też nie można tak sprawy z Ofiicem załatwić.
  • Poziom 5  
    Na razie to muszę sprawdzić bo mam przeczucie że to ja źle wpisałam klucz - ponoć nie wpisuje się kresek a ja wpisałam (tego jestem pewna) - tam nie było wydzielonych kratek na grupy cyfr więc wpisałam jak widziałam. To może być powodem, że mam komunikat o nieprawidłowym kluczu. Dlatego chcę w I kolejności wykasować stary klucz i wpisać ponownie poprawnie. To da mi pewność co z kluczem i potem mam już dowody. A tak to są tylko przypuszczenia i nie mogę tak od razu kogoś posądzić o złe intencje, tym bardziej, że sama nie jestem bez winy:) zlekceważyłam sprawę bo wydawało mi się, że taka jestem mądra internautka:) A tu d... jeszcze muszę się uczyć;)
    Jest jeszcze trochę czasu więc powalczę. Nie wydaje mi się jednak, że załatwię to CCcleanerem, chociaż ... jak mówisz, że da radę:) zobaczymy:)
    We are the heros of the world :) oooooooooooo

Dodano po 54 [minuty]:

Kochani, kochany Pablusiu - już po kłopocie! Ściągnęłam ze strony Msoft programik Microsoft.fixit20128.mini. To narzędzie do rozwiązywania problemów. Pokazało się miejsce na wpisanie klucza produktu:) więc ponownie z pietyzmem wpisałam mój klucz. No i zadziałało! Nie mam już komunikatu, że produkt ma ograniczony czas, nie ma komunikatu o nieprawidłowym kluczu. Jakie to było proste:) Czyli to moja wina tak jak czułam, że musiałam coś pomylić w kluczu. Ulga:) ulga:)
    Bardzo dziękuję za pomoc. Teraz sama mogę pomóc tym, którzy mają problem z officem - wskazany programik rozwiązuje problemy!
    Pozdrawiam i zamykam wątek klucza:)