Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW 320d e91 - Nowy wzmacniacz+subwoofer na standardowym radiu NAVI

olek307 24 Maj 2015 18:04 777 0
  • #1 24 Maj 2015 18:04
    olek307
    Poziom 8  

Witam wszystkich

Posiadam BMW 320d z 2007 i chciałbym zmienić troszkę swoje audio w samochodzie, ponieważ uważam, że jest bardzo kiepskie i nie wystarczające jak dla mnie.
    Co chciałbym zrobić i tu wiele moich pytań:

1. Posiadam standardowe radio professional z navi, które chcę żeby zostało ze względów estetycznych. Chciałbym dorzucić wzmacniacz i zabudować subwoofer tak jak to jest na zdjęciach w google bez utraty miejsca w bagażniku. I tu moje pierwsze pytanie: Czy mogę kupić każdy jeden wzmacniacz do którego podłączyłbym subwoofer? Sygnał RCA wziąłbym z subwoofera standardowego z pod siedzenia za pomocą High-low level konverter i do tego od radia pociągnął kabel remote (chyba, że jest jakaś inna metoda lub miejsce w bagażniku gdzie ten kabel się znajduję) Czy by to działało jeżeli chodzi o bass(subwoofer).

2. Do tego wymieniłbym głośniki które znajdują się w drzwiach przód i tył np na jakieś hertz czy Alpine nie ważne jakie ale lepsze niż standardowe. Czy dało by to oczekiwany efekt lepszego dźwięku?

3. Czy jeśli bym wymienił tylko głośniki w drzwiach na jakieś markowe bez ingerencji w cokolwiek lepiej by zagrały niż standardowe?

4. Czy jeśli mam wzmacniacz standardowy w bagażniku mógłbym go wymienić po prostu na jakiś lepszy np carpower 750? i do tego podłączyć np nowy subwoofer i głośniki w drzwiach? Bo rozumiem, że jeżeli jest wzmacniacz w bagażniku to z radia tylko idzie sygnał do wzmacniacza i z wzmacniacza na głośniki w drzwiach tak ?

Proszę o porady :)

0 0