Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Candy CE823T nie wiruje

Tadeusz Nowacki 24 Maj 2015 20:34 939 5
  • #1 24 Maj 2015 20:34
    Tadeusz Nowacki
    Poziom 2  

Pralka Candy CE823T nie wiruje przy większym wkładzie.Czy przyczyną może być kondensator rozruchowy. Pasek jest wymieniony i się nie ślizga.

1 5
  • #3 27 Maj 2015 20:56
    waldek.grom
    Poziom 12  

Silnik klatkowy podmień kondensator rozruchowy według danych 12uF

-1
  • #5 28 Maj 2015 20:38
    waldek.grom
    Poziom 12  

Szczegół a kondensator 12,5 kolego nie jest zbyt popularny :D więc poradzi sobie bez problemu.

0
  • #6 08 Cze 2015 23:10
    Tadeusz Nowacki
    Poziom 2  

Przepraszam , że dopiero wchodzę w temat ale mam kłopoty z zasięgiem.
    Wracając do tematu. Kondensator rozruchowy nowy o takich parametrach właśnie wymieniłem. Czy koło pasowe reguluje się sprężynami, bo zastosowałem trochę grubszy pasek.?

Dodano po 4 [minuty]:

Wracając do tematu. Kondensator rozruchowy nowy o takich parametrach właśnie wymieniłem. Czy koło pasowe reguluje się sprężynami, bo zastosowałem trochę grubszy pasek.? Pralka teraz odwirowuje pranie ale przy praniu głównym nie ma siły kręcić bębnem.

Dodano po 19 [sekundy]:

Wracając do tematu. Kondensator rozruchowy nowy o takich parametrach właśnie wymieniłem. Czy koło pasowe reguluje się sprężynami, bo zastosowałem trochę grubszy pasek.? Pralka teraz odwirowuje pranie ale przy praniu głównym nie ma siły kręcić bębnem.

Dodano po 49 [sekundy]:

0