Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia T3 - Brak połączenia z Flashtool.

25 Maj 2015 13:59 1089 15
  • Poziom 30  
    Brak połączenia Sony Xperia T3 z programem Flashtool sterowniki są nowe z innymi programami telefon się łączy wiec kabel jest dobry.Chciałem zrobić roota sobie w telefonie, i zmienić softa,i nie wiem co jest grane wszystko skonfigurowane niby wszystko działa a z tym programem nie chce się za cholerę połączyć, wiec jak ktoś ma jakaś rade to będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  • Poziom 6  
    Co konkretnie znaczy ten brak połączenia ? Jeśli komputer wykrywa telefon to i Flashtool wykrywa
  • Poziom 30  
    Nie mogę wgrać nowego softu ?

Dodano po 2 [minuty]:

• Poziom 31  
    Napisz co robisz gdy pojawia się komunikat jak na powyższym screenie.
  • Poziom 30  
    Próbuje wgrać nowy soft do telefony tylko tyle.
  • Poziom 31  
    To chyba jasne, ale jak podłączasz telefon do flashtoola, czy jest wyłączony, jaki klawisz wciskasz?
  • Poziom 30  
    Rabie tak telefon mam podpięty po kompa włączam program,wskazuje plik softu i wciskam przycisk do chyba flash a jak wcisnę po chwili mam to co na zdjęciu i tyle.
  • Poziom 31  
    No to źle robisz, telefon podłączasz dopiero wtedy gdy wskazuje ci program, z wciśniętym klawiszem zmniejszania głośności.
  • Poziom 30  
    A możesz tak łopatologicznie bo pierwszy raz tego próbuje.
  • Poziom 31  
    Ale czego nie rozumiesz? Robisz dokładnie to samo co każe ci flashtool z tym że zamiast klawisza wstecz którego fizycznie nie masz wciskasz przycisk zmniejszania głośności z boku.
  • Poziom 30  
    Ok spróbuje później i dam znacz.
  • Poziom 30  
    I nic się nie dzieje, czekam i czekam jakieś inne porady
  • Poziom 31  
    No to coś źle robisz albo nie masz zainstalowanych sterowników. Nic innego nie poradzimy.
  • Poziom 30  
    Nie mam zielonego pojęcia co źle robię mam sterowniki bo mi go wykrywa

Dodano po 6 [minuty]:

To mi wyskakuje i tyle.
  • Poziom 30  
    Ok spróbuje jutro i dam znać czy się udało.Bo dzisiaj już nie mam siły.