Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG FB 166 - Brak dźwięku po podłączeniu do komputera

donald22 25 Maj 2015 17:03 570 4
  • #1 25 Maj 2015 17:03
    donald22
    Poziom 2  

Posiadam wieżę lg fb166. Gdy podpinam ją do komputera kablem jack-jack komputer ją czyta, działa sobie, nawet pokazuje mi, że dźwięk pięknie leci i wszystko gra, a tak nie jest. Wygląda to tak jak na załączonym zdjęciu. Wieża ustawiona na AUX. Coś pominąłem, o czymś nie wiem? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Nie wiem czy do końca trafiłem z działem. LG FB 166 - Brak dźwięku po podłączeniu do komputera

0 4
  • #2 25 Maj 2015 17:10
    lesławek
    Poziom 31  

Hmm. Jako domyślne urządzenia masz ustawione wyjścia cyfrowe musisz kliknąć prawym klawiszem na ikonce głośnika obok zegarka i wejdź w opcje regulacji głośności i dodaj głośniki jeżeli są, jeżeli nie ma to daj ten screen.

0
  • #3 25 Maj 2015 17:14
    donald22
    Poziom 2  

LG FB 166 - Brak dźwięku po podłączeniu do komputera
    Wygląda to tak, bo chyba o to Ci chodziło.

0
  • Pomocny post
    #4 25 Maj 2015 17:49
    Polon_us
    Poziom 41  

Coś tu nie pasuje ... Z opisu można odnieść wrażenie, że kolega wykonał połączenie analogowe.

Z kolei w ustawieniach komputera i mini-wieży wygląda jakby kolega chciał uruchomić sygnał cyfrowy.

Wieża ma tylko wejście optyczne, inne połączenie cyfrowe nie jest możliwe oprócz HDMI.

Także sądzę, że kolega cuś tu namieszał.

Także sugerowałbym - połączenie analogowe:
    - od strony komputera podłączyć mini-jack do wyjścia słuchawkowego, o ile już nie jest podłączony.
    - w komputerze w ustawieniach karty audio wybrać słuchawki (Headpohones) , jako urządzenie domyślne i ustawić poziom dźwięku na rozsądnym poziomie.
    - od strony wieży podłączyć mini-jack do wejścia Port. IN
    - w wieży wybrać wejście Port. IN (lub Portable)

1
  • #5 25 Maj 2015 18:41
    lesławek
    Poziom 31  

donald22 napisał:
    Wygląda to tak, bo chyba o to Ci chodziło.
    Nie nie o to kliknij prawym na ikonie głośnika obok zegarka prawym klawiszem i wybierz opcje regulacji głośności...

0