Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7 x64 - Program do sklejenia plików avi, spowolnienia klatek i muzyki

jowyma 25 Maj 2015 17:57 486 5
  • #1 25 Maj 2015 17:57
    jowyma
    Poziom 22  

Proszę o pomoc jaki bezpłatny program (ostatecznie płatny) wykorzystać aby połączyć wyrenderowane w programie graficznym filmiki avi w jedną całość. Potrzebuję oprócz sklejenia zwolnić tempo oraz dodać muzykę oraz napisy początkowe.
    Czy jest jakiś program aby wygenerować napisy początkowe i końcowe do filmiku? Chętnie w stylu StarWars?

0 5
  • Pomocny post
    #2 25 Maj 2015 18:15
    Adtrainer
    Poziom 6  

Cześć :-)
    Polecam ci program CamtasiaStudio 8 (30 dni darmo) w nim możesz sklejać filmiki zwalniać i przyspieszać tempo i dodawać napisy :-D

1
  • Pomocny post
    #3 25 Maj 2015 18:51
    roman30098
    Poziom 10  

Ulead Video Studio - Program łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi, do takich podstawowych zadań pasuje jak ulał :) W standardzie mamy milion przejść, efektów, preinstalowanych zasobów jak napisy czy podkład dźwiękowy. Do tego szybki kreator filmu, eksport do AVI, MP4, MPG, MOV itp. Wypalanie płyty z poziomu programu razem z opcją menu odtwarzania.

1
  • #4 25 Maj 2015 19:14
    jowyma
    Poziom 22  

Dobrze że temat zszedł na ten aspekt. Czy któryś z tych programów pozwala dołożyć podkład muzyczny i jeszcze dodatkowo (osobno) powiewy wiatru, ryk smoka i szum machania skrzydłami?
    Potrzebne mi:
    - dołożenie napisów początkowych,
    - scalenie plików avi,
    - podłożenie podkładu,
    - dołożenie szumu wiatru,
    - dołożenie ryku smoka,
    - dołożenie szumu skrzydeł,
    - dołożenie napisów końcowych.
    I jeszcze najlepiej żeby to było w miarę proste i żeby te efekty (ryk, machanie skrzydłami) były dostępne do podłożenia.

0
  • #5 25 Maj 2015 21:04
    Adtrainer
    Poziom 6  

Tak wszystko jest dostępne ;)
    pozdrawiam Adrian

0
  • Pomocny post
    #6 25 Maj 2015 22:54
    roman30098
    Poziom 10  

Dostępny jest kreator napisów (animacje, style itp.), dodatkowo wiele preinstalowanych wzorców do łatwej edycji. Łączenie filmu czy dodanie dźwięku polega na importowaniu do programu danego pliku i przeciągnięciu na oś czasu (wiele ścieżek jednocześnie). Dodatkowo dostępne są filtry muzyczne (np. wejście, wyjście, redukcja szumu). Co do efektów dźwiękowych to wątpię żeby były wgrane takie jak opisałeś. Ale możesz je pobrać za darmo ze stron takich jak http://freesound.org/.. Zaznaczam, że oprogramowanie to jest już dość stare i nie jest rozwijane, więc łatwo znajdziesz darmową wersję. Jest proste w użyciu, zaczynałem zabawę z filmami w tym programie. Może niestety nie wspierać wysokich rozdzielczości - nie jestem pewien, już dawno nie używałem tego oprogramowania.

1