Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IT SerwisIT Serwis
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szukam schematu amplituner YAMAHA RX-V 596 RDS

26 Maj 2005 00:10 2669 12
  • Poziom 11  
    Witam,
    poszukuję schematu amplitunera YAMAHA RX-V 596 RDS lub/i porady. Urządzenie włącza się na niecałe 2 sekundy po czym wyłacza się.... :(
    Raz na sto włączy się i wszystko działa bez żadnego problemu po czym po wyłączeniu zabawa się powtarza- czyli włącza się na 2 sekundy i całkowicie gaśnie. co roić??? POZDRAWIAM, Piotr

W tym dziale nie zajmujemy się naprawami. [h]
  • IT SerwisIT Serwis
  • Poziom 34  
    Witam !

Wirtualnie niewiele można powiedzieć , odłączeniem napięcia steruje procesor , który otrzymuje nieprawidłowe informacje . Przyczyna może tkwić w jednym ze stabilizatorów - polecam wziąć pod lupę blok zasilania . Schemat mogę przesłać jedynie na mail , gdyż plik jest zbyt duży na upload .

pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Witam,
    dziękuję za kilka słów. podaję e-mail:
    palesiak(malpa)wp.pl

z góry dziękuję za schemat, bez niego "ani rusz"...
    pozdrawiam, Piotr
  • IT SerwisIT Serwis
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Witam !

Spróbuję wieczorem , bo chwilowo jest kocioł na serwerze .

pozdrawiam

No , chyba w końcu przeszło , ale musiałem podzielić .
  • Poziom 11  
    Witam,
    Dziękuję Jurek. Myślę, że jeden wieczór i sprzęta rozpracuję.
    Pozdrawiam serdecznie. jak mogę się odwdzięczyć? :)
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Nie ma sprawy . Jak już znajdziesz przyczynę to podziel się doświadczeniem . Może komuś się przyda w przyszłości .

pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Schemat-instrukcja serwisowa tego modelu jest na forum elektrody,wystarczy poszukać.
  • Poziom 34  
    Jasne ! Potrzeba tylko - bagatelka - 17 pkt , żeby sobie ją ściągnąć , ale dla nowo zarejestrowanego użytkownika to przecież żaden kłopot , prawda ?

pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Panowie,

szukałem tego schematu na forum. Wpisałem w wyszukiwarkę "RX-V 596 RDS", ale niestety :( nic nie znalazłem. Może to brak doświadczenia na forum "elektroda"... Pozdrawiam , Piotr (niedoświadczony) :(*)
  • Poziom 34  
    Witaj !

Ależ nie przejmuj się , nawet gdybyś znalazł to i tak nie dasz rady go pobrać z obecnym dorobkiem punktowym . Każdy z nas był tu kiedyś nowicjuszem , ale jak widać nie wszyscy o tym pamiętają .

pozdrawiam
  • Poziom 13  
    A ja proponuje abyście mając internet w domu sciągneli sobie trochę schematów za friko.Na elektrodzie podane są linki do stron internetowych ze schematami.Trzeba trochę poszukać i naprawedę można swoją kolekcje schematów wzbogaćić opiękne schematy serwisowe.Zaproponuję na początek turecką stronę ;www.denom.com.Po przeglądnięciu co tam jest proponuję kliknąć na stronie głównej w odsyłacz "SHARE CENTER".Po zarejestrowaniu się można sciągać za friko schematy naprawdę interesujące.Można też poprosić o zamieszczenie potrzebnego schematu i jeśli ktoś ma taki schemat to go udostępni.Schematy te sa umieszczane non-stop a więc trzeba ściągać codziennie aby mieć wszystko.
  • Poziom 11  
    Witam,
    podoba mi się pomysł codziennego ściągania plików "aby mieć wszystko". Miłe hobby. Kolekcjoner serwisówek.

miłego ściągania.
  • Poziom 34  
    Witam !

Napisz może jak Ci poszło z naprawą .