Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4 B5 nie działa klimatyzacja

misiek13141 26 May 2015 18:39 2109 5
    misiek13141
    Level 10  
    Witam mam problem z klimatyzacja w moim aucie iż nie działa . 2Miesiące temu wymieniłem kompresor oraz chłodnice z dwoma rurkami .Wszystko działało dobrze aż przez moją głupotę przetarła się jedna rurka , i z powrotem wymieniłem nabiłem działała klimatyzacja ze 3-4 dni i przestała . Dzisiaj postawiłem do warsztatu i została sprawdzona powiedziano mi że freon jest tyle co było nabite i nic nie ubyło i jest odpowiednie ciśnienie . Kompresor się włącza elektro magnes chodzi lecz nie wieje zimne rurka przy korkach (gdzie się nabija) jedna tam gdzie jest dławik przed jest ciepła a za nim zimna a ta obok rurka jest ciepła . Na vagu nie pokazuje żadnych błędów ;/ . Macie może jakieś pomysł na ten problem??
    Ttomek
    Level 13  
    Cześć,
    Czym była spowodowana konieczność wymiany kompresora?
    misiek13141
    Level 10  
    kompresor wymieniałem bo stary stanął i pasek aż zrywało przy włączeniu. Dodam ze klapy pod deską się otwierają i zamykają bo rozkręciłem .
    Ttomek
    Level 13  
    Układ przed założeniem nowej czy też używanej sprężarki został profesjonalnie wyczyszczony z opiłków?
    misiek13141
    Level 10  
    ja go nie czyściłem a czy mechanik to robił to nie pytałem . Obierałem auto to działało , a po paru dniach przestało
    Ttomek
    Level 13  
    Zawór rozprężny lub zapchany parownik.