Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW e46, świeci się ikona samochodu, nie działające lampy LED Tył

26 Maj 2015 19:42 1797 5
  • Poziom 6  
    Witam.
    Mam BMW e46 i podczas jazdy cały czas świeci się ikona samochodu. Gdy otworzę drzwi to przy samochodzie pojawia się ikonka ( otwarte drzwi, wiadomo to normalne) po zamknięciu drzwi ikonka od nich znika ale ikona samochodu nadal się pali. moje pytanie w czym jest problem ??? czy to normalne że ta ikona się cały czas świecić czy nie ???

A co do lamp LED, to problem jest tego typy że raz świecą raz nie, kierunkowskazy raz się siewcą raz nie, gdy tylny kierunkowskaz się nie zapala to częstotliwość zapalania się kierunkowskazu przedniego i bocznego się nie zmienia, światło Stop czasami się żarzy czasami wcale nie świeci , nie wiem co się dzieje.
  • Poziom 12  
    Z czym się ta ikona samochodu świeci, ze spryskiwaczem w przedniej szybie czy z żarówką na którymś rogu ikony?
  • Poziom 6  
    Ikona samochodu się właśnie nie pali z niczym , sam samochód się pali nic więcej. Jak otworzę drzwi to dopiero zapala się ikonka czerwona (otwarte drzwi) . A co do lamp to być może prawda, nie wiem co to za firma je wykonała bo ja ich nie kładłem tam , a z przodu są oryginalne ksenony i dokładane ringi .
  • Poziom 12  
    No to, tak jak napisał Strumien swiadomosci swia, pozbycie się błędu przepalonych żarówek level master :)

Napraw zegary i zrób porządek ze światłami...
  • Poziom 6  
    Na co mam zwrócić uwagę jak będę rozbierał zegar ??? podejrzewam że tylne lampy wysyłają błąd do komputera i dlatego świeci się ikona samochodu a ikony przepalonych żarówek zostały zlikwidowane .