Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić dysk 2,5 do laptopa

26 Maj 2015 21:06 684 6
  • Poziom 13  
    Dobry wieczór wszystkim chciałbym kupić dysk 2,5 do laptopa mam teraz dysk

i jak to jest z interfejsem ? Interfejs Serial ATA 300 a tu Interfejs SATA2
    http://www.ceneo.pl/13195926#tab=spec czy ten np dysk będzie dobry i co brac pod uwagę Interfejs Serial ATA czy Interfejs SATA2 ?
  • Poziom 20  
    To jest to samo. Kup sobie dysk jaki tam chcesz (SATA, sata 2 lub 3). Masz starego laptopa więc nie skorzystasz na szybkości ale są kompatybilne.
  • Poziom 13  
    a ssd zyskał by na szybkości na sata 1
  • Poziom 34  
    Nawet taki stary komputer skorzystałby na SSD. Możesz kupić nowy dysk SSD 120 GB za ok. 200 zł. Co do modelu - przeszukaj forum.
  • Poziom 13  
    bolekis napisał:
    Nawet taki stary komputer skorzystałby na SSD. Możesz kupić nowy dysk SSD 120 GB za ok. 200 zł. Co do modelu - przeszukaj forum.

Patrzyłem właśnie mam laptopa emachines e510 teraz z niego pisze procesor 1 rdzeń 2,13 wymieniłem na 2 rdzeń t8300 .I teraz nie wiem niby pisze sata 1 dysk ,ale jak procesor 2 rdzeniow wlazł to może być sata 2 ?

Dodano po 52 [sekundy]:

maestro83 napisał:
    bolekis napisał:

Patrzyłem właśnie mam laptopa emachines e510 teraz z niego pisze procesor 1 rdzeń 2,13 wymieniłem na 2 rdzeń t8300 .I teraz nie wiem niby pisze sata 1 dysk ,ale jak procesor 2 rdzeniow wlazł to może być sata 2 .a Może zmodyfikowany bios coś by dał ?
  • Poziom 34  
    To od chipsetu płyty zależy a nie biosu czy procesora.