Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat cordoba 96-99 6n - Nie domyka centralka zamka

27 Maj 2015 16:36 549 5
  • Poziom 14  
    Tak jak w temacie mam problem z zamkiem od jakiegoś czasu nie mogę kluczykiem domknąć od strony kierowcy wszystkich drzwi natomiast z otworzeniem nie ma problemu ponieważ się otwierają.Co może być przyczyną bezpiecznik cały sprawdzałem.
  • Poziom 27  
    Dokładany czy fabryczny (pneumatyczny) ?
  • Poziom 14  
    Trudno mi jest powiedzieć ponieważ niby logo jest orginalne na kluczyku a czy zamek jest orginalny to nie wiem tyle co mogę powiedzieć z moich domysłów to pilot co był przy samochodzie z odbiornikiem to raczej chyba był nie orginalny.Jak byś mógł napisać po czym rozpoznać był bym wdzięczny
  • Poziom 27  
    Jak jest pneumatyczny to przy pracy zamka słychać pompkę i kołki w drzwiach pracują powoli .Jak jest elektryczny (dokładany) to kołki wykonują szybki ruch. Przy tym drugim (bo raczej taki jest) do sprawdzenia ustawienie siłownika w drzwiach kierowcy, mogą być też pęknięte luty w centralce na łączeniu końcówek wyjściowych z płytką. ps.cordoba to 6k ,6n to polo
  • Poziom 14  
    Jest elektryczny wczoraj sprawdzałem a co do tego odlutowanego gdzie to mogę znaleźć bo się nie orientuje ?
  • Poziom 27  
    Centralka na ogół jest w okolicy skrzynki bezpieczników, znajdziesz ją np. po kolorach przewodów.