Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-4600BT - Pioneer DEH-4600BT zamiennik końcówki mocy PA2032A

28 Maj 2015 11:15 1569 8
  • Poziom 14  
    Witam, mam spaloną końcówkę mocy w DEH-4600BT. Oryginał jest na north za 150zł.

Jaki będzie tańszy zamiennik?
  • Spec od komputerów
    Podaj oznaczenie końcówki.
  • Poziom 14  
    Podałem w tytule : PA2032A
  • Spec od komputerów
    Plug & play raczej żadna nie podejdzie, ale TDA7560 po zmianach w aplikacji powinna podpasować. W PA2032A pin 1 to OFF_DET, a w TDA7560 to masa. Poza tym to samo. Trzeba by sprawdzić jak ta detekcja w oryginalnej końcówce działa. Brak schematu trochę utrudnia sprawę.
  • Poziom 14  
    Jak widać zamieściłem to w dziale POCZĄTKUJĄCY :)
    Zmian w aplikacji nie potrafię dokonać.

Czy niewlutowanie tego pina może wystarczyć?

A może jesteś w stanie przygotować mi taki układ, poprawiony ?
  • Spec od komputerów
    Musiałbym mieć radio u siebie.
    ksimon napisał:
    Jak widać zamieściłem to w dziale POCZĄTKUJĄCY :)

W takim razie przypomnę Koledze zasady działu "Radia samochodowe początkujący":
    Cytat:
    2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "RadiaSamochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
  • Poziom 14  
    Nie mogę wysłać radia, bo ostatecznie koszty przewyższą 150zł ( dwie przesyłki, układ, robocizna).

Może przybliżysz na czym polegają "zmiany w aplikacji"?

PS. ten cytat z regulaminu, to mnie za serce złapał - poważnie, poczułem się lekko urażony.
  • Poziom 14  
    Radio jest kolegi. Oddal do serwisu i stwierdzili ze uszkodzona jest koncowka mocy ale wywalili cene wyzsza niz wartosc radia. Dlatego kolega poprosil mnie bym " przelutowal mu koncowke". Jednak poniewaz wiem ze kupel nie ma kasy to postanowilem zapytac o zamiennik.