Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ARISTON LF70 - cały czas pracuje pompka spustowa wody

28 Maj 2015 11:49 876 5
 • Poziom 2  
  Witam.Mam pytanie czy to objawy uszkodzonego modułu, czy jeszcze można coś tym zrobić? błąd A01 wskazuje na czujnik przepływu. Ten zamontowany jest w płaszczu wody, czy wiecie jaki powinien być opór badając omomierzem płytkę, macie jakiś pomysł na usunięcie tej usterki? Dodam ,iż pompka po włączeniu do zasilania zmywarki cały czas wypompowuje wodę , nie mogę wyłączyć zmywarki z poziomu włącznika, ani zresetować zmywarki, żaden przycisk na panelu nie działa.
  Proszę o podpowiedź.
 • Specjalista AGD
  A nie leje przypadkiem pod siebie owa zmywarka?
 • Poziom 2  
  WITAJ, zmywarka jest sucha.

  Dodano po 2 [minuty]:

  Sprawdziłem już wszystko, co możliwe, pozostał mi tylko moduł. Myślę, że on jest uszkodzony. Ale jeśli możesz coś podpowiedzieć, to uważnie przyjmę radę.

  Dodano po 1 [minuty]:

  Sprawdziłem już wszystko co możliwe, pozostał mi tylko moduł. Myślę, że on jest uszkodzony. Ale jeśli możesz coś podpowiedzieć, to uważnie przyjmę radę.

  Dodano po 8 [minuty]:

  Sprawdziłem też triaki na module - są sprawne.Co jeszcze można sprawdzić?
 • Specjalista AGD
  Skoro tak, to wszystko wskazuje na uszkodzony moduł. Drogi jest i nie wiem, czy jest sens topić tyle pieniędzy w używany sprzęt :|
 • Poziom 2  
  zastanawiam się jak to się stało,że padł moduł. Powalczę jeszcze z modułem, jak uda mi się go naprawić to dam znać co to było, a może jest osoba na forum która już taki moduł naprawiała, to zapraszam do podpowiedzi.
 • Poziom 2  
  No i znalazłem .Na module gdzie znajduje się procesor odpadła dioda SMDA6, widocznie zimne luty zrobiły swoje. Pozdrawiam.